Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy lelkiismeretfur...

Normális, hogy lelkiismeretfurdalásom van emiatt?

Figyelt kérdés
18 vagyok, ugye a digitalis oktatás miatt meg a majd a továbbtanulás miatt is szükség van laptopra. A mostani már nagyon rossz, és anyukám akar nekem venni egy laptopot, de elég drága. És én nagyon örülnék neki, de mégis olyan rossz érzésem van hogy ennyi pénzt költ rá.
2021. márc. 3. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézzetek együtt olyat ami nem kerül olyan istentelen sokba.
2021. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért akart drágábbat, mert a mostani is sz.r volt.
2021. márc. 3. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális érzés. Valószínű egyrészt azért, mert szereted Anyukád, és nem szeretnéd hogy ennyi pénzt kiadjon Miattad. De ez csak tipp a részemről :) Hogyha nem keres rosszul, vagy megtehetitek, szerintem fogadd el, főleg, hogy a tanuláshoz kell. De ebben az esetben legyél érte nagyon hálás, segítsd és támogasd Őt, amiben tudod, mert biztos, hogy sokat köszönhetsz Anyukádnak, egyrészt abból is látszik, hogy támogatni akar!
2021. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki vagy.

Nem normális, de nagyon aranyos. Azért nem, mert megteheti és mert nagy szükséged van rá. Így normális ha venni akar.

2021. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj vannak dolgok az életben amire muszáj kiadni egy kisebb-nagyobb összeget ezzel semmi gond nincsen szerintem. Gondolj arra mnidig amit én áltlában parfümnél mondok ha veszek 4 üvegcse gagyit amiből 4 szer annyit fújok mint a 4 szer drágább minőségiből akkor ugyanott vagyok, csak jobb illatom lesz:). Drukkolok a továbbtanulásodhoz sok sikert! Használd egészséggel!
2021. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!