Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, van, hogy a buszon...

Lányok, van, hogy a buszon vagy villamoson megláttok egy szimpatikus fiút, és annyira örülnétek, ha ismerhetnétek, netán megszólítana?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne a tömegközlekedésen, hanem munkahelyen, iskolában, vagy neten?

2021. márc. 3. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
előfordult már
2021. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Egyszer egy srác leszólított az utcán. Csóró csak fel akart szedni, de totál bexartam, hogy ki akar rabolni, csak mentem mellette, nem is válaszoltam neki. :D Cuki volt, de nekem ez így nem megy (meg persze barátom is volt :D).

Szóval én inkább azt mondom, hogy suli, munkahely, net szimpatikusabb, olyan helyek, ahol egy nő komfortosan érzi magát.

2021. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valahogy meg tudlak érteni :)
2021. márc. 3. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Velem egyszer előfordult ilyen strandon. Kicsit meglepődtem mert nem gondoltam volna hogy valamikor majd ismeretlenül odajön hozzám egy fiú de amúgy örültem neki. Kapcsolat nem lett belőle de azóta is az egyik legjobb barátom a srác.
2021. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem túl gyakori, kb egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor történt meg életemben, de volt rá példa.

Most hirtelen egy buszsofőr jutott eszembe aki kb két éve egy pillanat alatt elvarázsolt. De azóta sem láttam, szökőévente egyszer buszozok.

2021. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Velem még nem fordult elő ilyen, de ha tényleg szimpatikus lenne számomra a srác, akkor örülnék neki.
2021. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy ilyen elég régen, fél órán át szemeztünk a sráccal aztán leszállt. Ki kellett volna venni a fülemből a fülhallgatót.

Most már nem nézegetek másokat, van párom

2021. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen. Talán háromszor életemben. Ilynekor mindig odamegyek megismerni.

Egyikkel sem lett több. :/

2021. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Volt már rá példa..
2021. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 válasza:
Igen, volt már. A buszon megkérdezte, hogy szabad-e a hely mellettem, és miután igennel válaszoltam, leült. Nagyon aranyos volt, a táskáját is úgy tette, hogy ne zavarjon, és, bár telefonozott, végig figyelt rám. Amikor látta, hogy kezdek készülni (hogy leszálljak) egyből felállt. Nagyon cuki volt, de sajnos azóta nem találkoztunk egyszer sem :(
2021. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!