Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan felszínesek az...

Miért olyan felszínesek az emberek, hogy 16-17 évesen már szexelnek?

Figyelt kérdés

Számomra mindez valahogy nagyon alantas hatást kelt a mai fiatalsággal szemben.

28 éves leszek, de még párkapcsolatom sem volt, és szűz vagyok, viszont nem bánom. (Na jó, néha egy kissé, de csak mostanában.)



#Testiség háttérbe szorítása #Lélek fontossága
2021. márc. 4. 00:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
A szex nem felszínesség, 16 éves kortól mindenki saját felelősségre eldöntheti, hogy szeretne-e vagy sem, sőt fiatalabb is csináljak, de az sem felszínesség, hanem nevelési elegtelenség eredménye. Konklúzió: állításod szerint teged nem zavar a hiánya, de mégis zavar, törődj a magad dolgával.
2021. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%

Ó, sokkal hamarabb is szexelnek.

Ez nem felszínesség, teljesen természetes hogy kb 10-12 éves korban a gyerekek elkezdenek érdeklődni az ellenkező nem iránt, ugyanis akkor üt be a pubertás, és 16-17 éves korukra már megérnek rá testileg-lelkileg.

Remélem tudod hogy ez a normális, nem az amit te csinálsz. Azzal sincs baj, de azért elég ritka. Az meg egyenesen gusztustalan hogy ítélkezel mások felett, csak mert neked nem jött össze az ami majdnem mindenki másnak igen.

(Mondom ezt úgy, hogy én is nagyon későn vesztettem el a szüzességemet, csak én attól még nem vagyok korlátolt egybites idióta.)

2021. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyeneknek alkalmuk sincs rá mint te, azért zavarja ennyire őket.
2021. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
68%

Alapból is nyomás alatt vannak, mert középiskolában már gáz, ha még szűz vagy. Ott már mindenki nagynak akar látszani, csajozni, pasizni, szexelni, bulizni stb. A legtöbb nem válogatja meg a partnereket, akár részegen, akár józanon. Kicsit sajnálom is ezt a mostani generációt, pedig én is a része vagyok.


Az, hogy 28 évesen szűz vagy, se nem jó, se nem rossz. Lehet, hogy alapból nem vonz téged a dolog, vagy csak olyannal érdekel, akibe szerelmes vagy. Szerintem nem baj, ha valaki pl 17 évesen veszíti el, ha egy olyan emberrel teszi, aki megérdemli ezt és védekeznek is. De ez a 16 éves kor alatti szex engem is kiakaszt.

2021. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Tartom magam ahhoz, hogy igenis felszínesség. A lelki élet fontosabb.
2021. márc. 4. 00:13
 6/43 anonim ***** válasza:
97%
Haver, attól lehet lelki életed is.😂
2021. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
Ebben semmi felszínessèg nincs. Annó ennyi évesen házasodtak az emberek , és igen szexeltek is. Csak mert a mai fiatalság nincs házasságra kényszerítve, akkor már alantas hatást kelt ha szexelneko? Az egyetlen probléma itt veled van, hogy zavar, hogy 10 évvel “le vagy maradva”. De ez nem az ő hibájuk . Fiatalok , élvezik az életet, ugyanúgy mint a kortársaid is tették ebben a korban rajtad kívül.
2021. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
Végén még te leszel a 40 éves szűz.😂
2021. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%
Hivatásos incel vagy barátom, erre nincsenek jobb szavak, és még elő is adod ezt a spirituális sületlenséget, közben ha lenne valaki akkor már szakítanád le róla ruhát xd
2021. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok híve, hogy 16 évesen valaki szanaszét b@szassa magát, node 28 évesen ha még valakinek nem volt kapcsolata, az nagyon problémás lehet.
2021. márc. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!