Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 6278 új fertőzött és 152...

6278 új fertőzött és 152 halott, teljesen egyértelművé vált, hogy szigorítás kell. Mikor lesz végre több intézkedés bevezetve?

Figyelt kérdés

A jarvany 3. hulláma pusztítóbb mint az első 2, lazításának nincs itt az ideje. Én már például a Dobogókői kajáldát is feljelentettem,ért láttam, hogy a kinti padokon 40-50 ember eszik, undorító már az emberek nemtörődömsége és alapvető hozzáállása.


Amikre szerintem szükség van:

2 hónapig tartó

- kijárási tilalom nappal

- csak élelmiszerbolt és gyógyszertár nyitvatartás

- szigorúbb és több rendőri intézkedés


Egyetértetek?


2021. márc. 4. 08:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
te már menthetetlen vagy, kérdező
2021. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
85%
Nem
2021. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem.


Kérdés: ha tudjuk, hogy általában a politikusok és a média hazudik, miért pont most mondanának igazat?

2021. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

Végülis, a mostani szigorítások is működtek, ugye?


Ha bevezetnék ezt, amit mondasz, úgyis annyi kivételt állapítanának meg alóla, hogy az emberek 70%-a megszeghetné. Nem tudom, miért vagy annyira képtelen, hogy belegondolj: ahhoz, hogy boltba tudj menni, azokat az élelmiszereket valakiknek el kell készítenie ám.

2021. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván, szerintem a lépcsőházba se menjen ki senki.
2021. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem ezen a területen mozgom, szóval nem annyira értek a témához. De engem érdekelne, hogy ha lassan 1 éve tartanak a korlátozások és el is kezdték oltani az embereket, akkor hogy lehet egyre több a napi fertőzött száma.
2021. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem kérdező nyugodtan kezd el magadon a korlátozást! H adok ilyen ember lesz akkor vége lesz a járványnak.

Ja nem.

Elmondom neked, hogy a kórházban szakrendelésen ugyanúgy 25-en nyomorgunk egy kis váróteremben. Gyere oda aztán jelentsd őket is fel.

2021. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

8! Én a minap arra kényszerültem, hogy igénybe vegyem a BKK szolgáltatásait. És megdöbbenve tapasztaltam, hogy a járványhelyzetben is nem 1 olyan busz van, amelyik FÉLÓRÁNKÉNT jár. Azaz heringeffektus van. A metrón is. A villamos szintén tele, a hajléktalanoknak nem kötelező se a maszk se a jegyvásárlás.


A járművek fertőtlenítése is nyilván egy mese, mert az előző napról a hányás oda volt száradva a padlóra.


19 órakor bezárnak a boltok, ami azt eredményezi, hogy munka után a tömeg fejvesztve megindul bevásárolni és ami eddig 21-22 óráig eloszlott, az most feltorlódik a kasszáknál, lihegnek egymás nyakába, eltapossák egymást. Hétvégén ugyanez.


Szóval faszán ki lett találva az egész.

2021. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%

Megjött a többszázezer kínai meg orosz vakcina, de az emberek nem akarnak oltakozni, ez már világosan látszik.

olyan érdekes mikor landolt a kínai gép, már bejelentették hogy nő a víruskoncentráció, mindennél durvább harmadik ''ÁLLÍTÓLAGOS''

hullám jön.

Csak hogy menjél oltani meg regisztráljál.

Milyen érdekes mi?

Ezen még nem gondolkodtál el kérdező?

Jó kis mesét látsz magad előtt, azt nem veszed észre a fától az erdőt sem.

2021. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!