Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne felejtsem...

Mit tegyek, hogy ne felejtsem el felvenni a papucsomat? (hogy ne zokniban járjak otthon)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy már minden zoknim lyukas, kijárom őket egy két hét alatt. Papucsot kéne venni, de két alkalom után elfelejtem és nem veszem föl. Például: a szobámból kiemgyek a konyhába inni, akki felveszem, visszajövök, leveszem. Aztán megyek fogat mostni, felveszem, visszaérek és leveszem.

Aztán megyek fürdeni, de baszus elfelejtettem. És mindig egy-két nap múlva ugrik be, hogy basszus már napok óta nem használom a papucsot.


2021. márc. 6. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Engedd el. Igy szulettel, igy maradtal.
2021. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mégis mit csinálsz, hogy kilyukadnak? Mi is zokniban járunk itthon és én még a munkahelyen is, de minden zoknink évekig tart.
2021. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ócska zoknikat használsz.

-Csak a teraszra veszek fel papucsot, bent mindig zokniban járok, s évente talán 1-2 pár zoknit dobok ki.

2021. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ragaszd a zoknidra rá.
2021. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rakd mindig ugyanoda a papucsodat. Én mindig a szobám előtt egy félreeső helyen rakom le, és csak a felső emeleten vagyok nélküle (bár ott sd mindig, mert a parkettás fázik a lábam), lent viszont mindig hordom, mert mindig kiborul valami/kosz/szőr van a padlón(annak ellenére, hogy hetente többször takarítunk), amibe nem szeretnék belelépni.

Úgyhogy javaslom, te is nézz ki magadnak valami helyet. A bérletemet is azóta nem hagyom el folyton, hogy van neki egy fix helye

2021. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Sosem hordok papucsot, néha zoknit sem. Félévente veszek zoknikat.
2021. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5: hát de nem megy :D

föl le megyek a lépcsőn papucs nélkül, ami ráagásul beton csigalépcső, teljesen elvékonyodik az anyaga, végül már csak egy 4cm átm. lyuk lesz rajta.


semmit nem tudok változtatni, próbáltam az ajtó elé tenni a papucsot, próbáltam az asztalom alá tenni, mindig csak egy darabig jó, aztán valahol leveszem és ott marad.

2021. márc. 6. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
legyél otthon cipőben. vegyél egy könnyű, kényelmes, vékonytalpú cipőt, amit csak bent használsz, hazamész, egyik cipő le, másik fel. én nagyrészt kollégiumban élek, tehát az ágyamon meg a hűtőn kívül minden "lakáson kívül" van, de mégis a házban, ha olyanom van, hogy sütök-mosok-az irodával hadakozok és takarítónénit üldözök egyszerre, akkor egész nap a benti cipőmben vagyok, amiben kényelmesen elüldögélek a szobámban, meg a belső folyosókon se zokniban vagy macis mamuszban császkálok, mert azért na.
2021. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Mindig ugyanott vedd le/fel. Majdcsak kialakul a pavlovi reflex.
2021. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9

Te tisztában vagy a pavlovi reflex jelentésével?

2021. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!