Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokszor összetörték már a...

Sokszor összetörték már a szívem, félek hogy sose találom meg az igazit.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Válassz normális pasikat. Ilyen egyszerű.
2021. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Tegyél le róla, hogy az univerzum hozzád rendelt valakit. Nincs nagy ő, emberek vannak. Nem várhatsz el valakitől Mindent, minimálisan mindig csalódni fogsz és hé, ez így van jól! Dolgozni kell a kapcsolatokon és együtt létrehozni valami jót. Nem azt mondom, hogy add lejjebb a lécet, csak annyit, hogy ne kergess vágyálmokat. Senki sem született csak és kizárólag Neked.
2021. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ne keress társat!
2021. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Én ugyanígy vagyok, és én már nem is keresem. Legalább nem fognak meg jobban összetörni.

De nem biztos hogy ez a jó stratéia, jobbat viszont nem tudok.

2021. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hú,az #1-es válaszom lepontozása szépen megmutatta, hogy milyen szintű nők verődtek össze az oldalon.
2021. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
#5 Honnan veszed, hogy OP nő, te csicska? :D
2021. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6: Elég egyértelmű a megfogalmazásából.

Nem, attól nem vagyok csicska, hogy ennyire egyszerű vagy és neten ilyen nagy arcot növesztettél.

2021. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Keresd meg a közös elemet az eddigi kapcsolataidban.

Gondolkodj el azon, mi és miért pont így történt.

"Igazi" nagyon keveseknek van.

Több küzdelmes kapcsolatot is ismerek, nem egyszerűeket, de ott tesznek azért a párok, hogy egymást jobban elfogadják.

Ismerek olyanokat is akik több sikertelen kapcsolat után mégis találtak hozzájuk illőt.

2021. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Önbizalomerősítés, a múlt átnézése, hogy-smint, mit rontottál el, ami azért fontos, hogy ne kövesd el ugyanazt a hibát, és jobb legyél a jövőben.
2021. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
NE görcsösen, erőltetve, előítéletekkel keresd a párod!
2021. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!