Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok érdekes dolgokat...

Szoktatok érdekes dolgokat hallani az utcán vagy akár nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
A nyilvános hely az lehet bármi, akár hivatal mindegY. Nekem pl.ket dolog is beugrik, amit éppen sétálva valahova hallottam. Az egyik az amikor két nő mellett elmentem megütötte a fulemet az "eltenni láb alól* kifejezes. Ok alapból beszélgettek, álltak a járdán... A másik mikor egy apuka azt mondta a fiának, hogy nem szabad se nagyon többet se nagyon kevesebbet produkálni a többieknél. Ebben van valami azért.

2021. márc. 8. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostanában nem,régebben amikor a nagyvárosba vagy egy kissebbe akkor igen voltak ilyen furcsaságok.
2021. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járkáltam
2021. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel nagyon az ilyen.
2021. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket össze szoktam gyűjteni:

Egyszer egy cigánynő elkezdte üvölteni az utcán a több, mint 10 méterre lévő valakijének, hogy "TEGYÉL SZALVÉTÁBA KENYERET! TEGYÉL SZALVÉTÁBA KENYERET! VETTEM HOZZÁ SZALÁMIT!!" Ez olyan fura volt.

Egyszer hallottam, hogy egy anyuka, az iskolából kilépve szó szerint ezt üvöltötte az alsós korú kislányának: "Miért sírsz?? MI. OKOD. VAN. SÍRNI? Olyan hangnemben, hogy nem csodálom, hogy szegény gyerek sírt... méterekkel odébb is tisztán lehetett hallani minden szavát. Ezt felháborító volt hallani. Egy szülőnek nem a gyerekén kéne levezetnie a feszültségét.

Illetve egyszer indultam boltba. Na most amerre megyek, a szomszédos utcán keresztül, ott van egy üres telek, ami szomszédos a kertünkkel. A macskáink gyakran csöveznek ott, illetve az ottani udvarokban, szerencsére az egy csendes egyirányú utca, szóval bajuk annyira nem lehet. Tehát egyik nap, mikor boltba indultam, abban az utcában összetalálkoztam az egyik cicámmal. Pár lépéssel odébb elkaptam egy mondatot a ház udvaráról: "Megevett most egy gyíkot." Azonnal tudtam, hogy az én macskámra céloz :D

Illetve a TOP kedvenc, amit anyukám hallott egyszer egy kínai áruházban. Férfi belép a boltba, odamegy az eladóhoz, és közli vele: "Jónapot, a másfél éves fiamnak szeretnék cipőt vásárolni, 42-es lába van."

De van még egy pár. Például egyszer egy kislány arról panaszkodott az anyukájának egy ajándékbolt előtt, hogy miért nem vehetett magának KÉST. Hát oké.

2021. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nő kiabált a jóval előtte járó illetőnek: Fussál mert elviszi a tv-t!

Utólag tudtam meg, hogy Pestnek elég rossz részén sétálgattam bátran, egyedül...tudattalanul. 😅

2021. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!