Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ezen az oldalon válaszolgat...

Az ezen az oldalon válaszolgató emberekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hihetetlen mennyi haszontalan válasz van.

A nyilvánvaló viccelődő válaszokat provokációnak tekintik, az értékeléseket meg teljesen random módon, indoklás nélkül osztogatják.


Ha feltesztek egy kérdést, higyan döntitek el melyik válasz hasznos?


2021. márc. 8. 10:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Nincs semmi véleményem. Szerintem minden válaszban van valami haszon. Mindenki másként gondolkodik,ezért a válaszok sem lehetnek egyformák. Vannak értelmes emberek de vannak flegmák is bőven. Az olyanok nem érdekelnek.
2021. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Közel másfél millió ember van ezen az oldalon regisztrálva - szerinted mind egyformák? Vagy milyen alapon lehetne egységes vélemény ennyi emberröl?
2021. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók jól tükrözik a magyar társadalmat. A tudományos témáknál nyilván több az értelmiségi, mint a többi kérdésnél.

Vannak azért egészen hasznos tanácsok, tapasztalatok a válaszok között.


Maga a válaszadás lehetősége teremti meg azt a helyzetet, hogy random értékelések is legyenek. Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy kinek mi a tapasztalata, akkor minden válasz jónak számít elvileg. Ha egy szakmai kérdés van, akkor azokat nyilván felpontozom, akik szakmai szempontból jól válaszoltak.


A tanácsokkal is az a helyzet, hogy ha látom, hogy életszerű, vagy pedig remek ötlet, akkor felpontozom.


A helyesírási hibát itt én nem tekintem bűnnek, csak azért senkit nem szoktam lepontozni. Nem tudhatom, hogy magyar anyanyelvű-e a kérdező. Vannak egyébként az elírások és vannak a nagyon rosszul fogalmazó és helytelenül író kérdezők. Egyes kérdések arra is utalhatnak, hogy az írójuk bajban van, mielőbbi segítség kell neki, ilyenkor a segítés a célom, nem a helyesírás minősítése.


Egyes válaszolók elfelejtik, hogy a kérdező kérdésére kellene válaszolni, helyette vagy oda nem illő, vagy egy másik válaszolóval kötekedő választ írnak.


Számomra érdekes időtöltés, szertetem a kérdéseket az életben is, itt is. Érdekes látni, hogy egy-egy téma milyen sok oldalról és nézőpontból megközelíthető.

2021. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs egységes véleményem. Van mindenféle ember. Kifejezetten értelmestől az egészen egyszerű primitívig. Sokszor azt sem lehet tudni, hogy egy választ milyen ember adott. Hisz van mikor elsőre trollnak látszik, de valójában csak egy unatkozó emberke szórakoztatja magát, és másokat is. Sokszor a troll válaszok mögött rejtőznek a legértelmesebb emberek.
2021. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs egységes véleményem, de van egy típus, amit nem értek. Azokat, akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem belekötnek egy másik válaszolóba, mert nem értenek vele egyet. Nem értem minek csináljàk, ha vitázni akarnak, írjanak privátot. Szerintem a kérdezők se kíváncsiak frusztrációikra.
2021. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés, aki okés, a többi valahogy nem okés.
2021. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány értelmes, normális válaszoló, jó pár troll (kérdező és válaszoló), és a rengeteg idióta, aki belemagyaráz mindenbe, amihez nem ért, személyeskedik, pontoz szimpátia alapján stb. Ez a túlnyomó többség.
2021. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!