Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tűnhetett el?

Miért tűnhetett el?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon ráírtam valakinek a kérdésére, azt se tudtam, ki a kérdező, hány éves, milyen nemű, stb. Aztán beszélgetés lett belőle, két hónapon keresztül kb. minden nap, valamikor naponta több levelet is váltottunk, néha komolyabb témákról, sokszor viccelődtünk, megnevettettük egymást. Életkorban távol vagyunk egymástól és a nemünk sem egyezik meg, de ezzel egyáltalán nem foglalkoztunk. Egyszer egy fél mondattal azt írta, az egyik legjobb barátja vagyok, én is kezdtem így érezni egy kicsit. Két hónap után eltűnt az oldalról, törölve lett a regisztrációja, vagy ő törölte magát, vagy valami miatt kitiltották. Ez nagyon meglepett, és nem értem.

Nem élek az online kapcsolatok világában, a személyes kapcsolatokat, barátságokat részesítem előnyben. Ettől még érdekesen alakult ez a beszélgetésünk, ahogy összebarátkoztunk, és fura, hogy így megszakadt a kapcsolat, amit sajnálok, és szerintem ő is.

Talán én többet tudok a személyéről, lakhelyéről valamivel, talán ki tudnám nyomozni, hogyan lehetne megtalálni. De lehet, direkt törölte magát az oldalról valamiért. Vagy megszegte a szabályzatot és kitiltották.

Nem vagyok annyira az online ismerkedés és barátkozás híve, és talán dedósnak tűnhet ez a kérdés. Tudom, túl sok hasznos válaszra nem számíthatok, túl sok mindent nem lehet erre mondani, tanácsolni, csak gondoltam, hátha valakinek van valami olyan rálátása, ami nekem nincs.


2021. márc. 8. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj! Két hónapot levelezek valakivel, akit sose láttam és máris a legjobb barátom? Nekem ez meredek kicsit. Két hónap fel sem merült bennetek, hogy mondjuk telefonszámot cseréljetek v. facebookon bejelöljétek egymást és ott is cseteljetek? Ez nekem fura. Valószínűnek tartom, hogy csak unhatta magát és te láttál túl sokat ebbe a dologba. Ilyenek az emberek sajnos.
2021. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa, hogy két hónapon keresztül maradtatok ezen az oldalon, tekintve, hogy a beszélgető felülete nem a legjobb. Tényleg, simán elkérhettétek volna egymás elérhetőségeit, ha már valaki valakit úgymond a legjobb barátjának tart, ez lenne a normális nem? Egyébként pedig szerintem, ha tud rólad annyit, és nem direkt törölte a profilját, akkor már felkeresett volna valahol máshol.
2021. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam, hogy meg kéne adni más elérhetőséget, de nekem ilyen beszélgetésekhez teljesen megfelel az itteni felület.

Nem tud annyit rólam, hogy megtaláljon. Én talán róla, de ehhez is sok nyomozás kéne.

Persze, két hónap nem akkora dolog, de így is kiderül, ha jól kijön egymással két ember, van közös téma és jól érzik magukat egymás társaságában.

Tényleg lehet az is, neki nem jelentett annyit, ki tudja, bár biztos szerette a beszélgetéseinket.

2021. márc. 8. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Peldaul egy hatvan eves hazas ember, es annyira latta o is, mennyire nagy illuziok tamadtak, nem akarta elrontani.
2021. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!