Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak ha valakit...

Mi az oka annak ha valakit kamaszkorban már felnőtt nőnek szólítanak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és anyukám valamiért mindig azt a kifejezést használja rám,hogy már érett,felnőtt nő vagyok. Úgy is kezel. Ha valakinek beszél rólam,akkor is mindig felnőtt nőként említ. Egyébként 16 éves koromtól kezdve van ez és engem nagyon zavar. Például ha tipikus tiniként viselkedem, mindig ramszól hogy én ehhez már túl öreg vagyok,de én nem így erzem. Ráadásul mostanában állandóan azt mondja hogy ő már unokokát szeretne,közben meg soha nem voltak fiú barátaim,nem is csokoloztam. Ebben a tekintetben ponthogy eretlennek mondanám magam korosztályomhoz képest. Én azt hittem még 20 éves korig a lány szó a megfelelő.

2021. márc. 8. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En ugy vettem észre, hogy aki fejlett testileg, azt szoktak nőzni, vagy ha érett gondolkodású.
2021. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírtakon felül az önbizalmadat, önbecsülésedet is szeretné növelni, amikor ilyen stílusban nyilvánul meg rólad mások irányába.
2021. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!