Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van mostanában Kaffka...

Mi van mostanában Kaffka Mercivel és Jutkával?

Figyelt kérdés
Mostanában nem láttam a live-jait, azért mert nem műsoroznak benne, vagy nem csinálja? Hallottam olyat, hogy lehet börtönbe megy (nem csodálkoznék rajta, ha így lenne), igaz ez?

2021. márc. 9. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az állandó balhek miatt tiltják őket mindenhonnan..

TikTokon is látni őket, de onnan is gyorsan törlik a videókat.

2021. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Insta: kaffmerci


Szinte naponta mennek a balhés liveok, utoljára Jutka eltörte Merci laptopját, széttörte az összes tányért és kijöttek a rendőrök:)

2021. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Előtte is volt valami balhe, akkor Merci beszakitotta Jutka fejét a. Leptop töltő adapterrel.

Egyébként én még azt nem értem, hogy mivel Merci ugye férfi volt és át lett operálva (ez eddig oké)..

De a járása, a hanglejtése és társai annyira férfiasak, hogy nem, hogy transzneműnek, de még melegnek sem nézném ha nem lenne melle..

2021. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogják b*szni, őket az albérletből 26-án. 😂😂😂
2021. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!