Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, amit még soha nem...

Mi az, amit még soha nem csináltatok, de egyszer ki szeretnétek próbálni?

Figyelt kérdés
Kitaláltam, hogy most egy ideig minden nap csinálok valamit, amit még soha. Terápiás jelleggel, mert szrul vagyok. Ehhez gyűjtök ötleteket. Köszi!

#whattodo
2021. márc. 9. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Szex.
2021. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ejtőernyős ugrás
2021. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Ejtő ernyőzni, ki ugrani egy repülőből.
2021. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Popsiszex egy szép hölggyel.
2021. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akik szexuális dolgokat írnak: most ez komoly? Menjetek innen.

Valahol a jelenleg teljesíthetetlen ejtőernyőzés és szex (jézusom) között keresgélek. Köszönöm.

2021. márc. 9. 12:32
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer szeretnék egy nyári éjszakát egy emeletes ház tetején tölteni, és nézni hogyan csendesedik el, alszik, aztán ébredezik a város.
2021. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Reálisabb: sütés-főzés díszítgetéssel, csak megnezni mire vagyok képes 😅

Venni egy füzetet és naponta rajzolni bele valamit, ami az adott napot jellemzi.

Elolvasni a könyvlistámat, ami kb végtelen.

2021. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
De nekem a szex álom lenne ha egy nő hajlandó lenne velem. Ne bantsatok. Te kérdezted.
2021. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Ne bantsatok a 8-ast. Semmi ostobasag nincs ebben.

Szerintem a napi egy uj dolog hulyeseg, tobb napig, egy hetig is csinalhatod. Plane korlatozott lehetosegek.

Mi nem ismerunk teged. En a litvan nyelvet hallgatnam. Szorfoznek litvan temaban. Aztan az udmurtokrol nyomoznek. Utana meg foldrajzi temak, google maps.

De most kipipalni, hogy eloszor csinaltam valamit, ez maximum jatek a szavakkal. Eloszor alltam labujjhegyen a matekfuzetemen?

2021. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Paplan ernyőzés, vagy ejtőernyőzés. Bunge jumping, búvárkodás :) Ezeket egyszer ki akarom majd próbálni.
2021. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!