Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a paraszt, ha...

Miért én vagyok a paraszt, ha nem válaszolok egy borzalmas igénytelen üzenetre?

Figyelt kérdés

Feltettem egy hírdetést, hogy keresek KTM kézvédőt motorra.

Két féle meber van az ilyen csoportokban. Egyik a Horváth Károly, aki szép házban lakik, szép autója van, még egyetemre is járt és van a Lakatos Hijanmigel Armando Boss aki még a sziát sem tudja hiba nélkül leírni.


Az utóbbiból 4 írt kommentet. Az egyik csak egy telefonszámot írt. Se egy Szia, hívj fel, nekem van. csak egy telefonszám. Hát kösz nem. Kommunikációból nulla. A második meg ezt írta. vanegy gyere elérte dömsödbe van. Hát köszi nem, kihagyom (nem válaszolok) a harmadik. ifon csere. Csak ennyi basszus? Oké b*zmeg :D ifon csere. Rendben :) (természetesen értem, hogy mit akar mondani, de aki ennyire nem tud kommunikálni miért érdemli meg, hogy válaszoljak??) a negyedik volt a legjobb: a neve: Kiraj Lakatos Dizel. ezt írta: van eg bnvem kel

Írásjel a mondat végén?? Elvite a kiscica?


A Horváth Karcsi meg enynit ír:

Szia, nálam van két kissé kopott darab, privátban küldök róluk fotót, ha érdekel! :)


Na vajon kinek válaszoltam?


Eddig oké, mert hát nem fogok most mindenkihez egyesével odamenni, hogy bocsi már találtam eladót stb stb.


A Lakatos Katalizátorok elkezdtek anyázni. Még az is, aki a bmw-jét hírdette az én posztom alatt. Most ezért én vagyok a paraszt, hogy nem üzletelek ilyenekkel? (meg nem is válaszolok, de az más dolog, mert mindtől undorodom)

Hozzáteszem Karcsi (kitalált név, még véletlenül sem írom le a valódi nevét : ) szólt hozzá először, tehát még ez is mellettem szól.

És nem hinném, hogy annak a Cibbánynak akinek még tető sincs a feje felett és egy szétrohadt ladája van lenne felesleges 80 ezre vadonat új kézvédőkre. úgy, hogy még motorja sincs. 4.5 milliós motorról beszélünk.


2021. márc. 9. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lakatosoknak se nem adunk el, se nem veszünk tőlük semmit!


Alap tézis! :)))

2021. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Azért csak vicces, hogy a te írásod is dugig van hibákkal. Biztos evite a lada bmw a helyesírási szótárt hííírdetni...
2021. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Elkezdem olvasni, meglátom hogy ktm... Mondom, jóvan' te faszagyerek lehetsz
2021. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

"Miért én vagyok a paraszt, ha nem válaszolok egy borzalmas igénytelen üzenetre?"

Elutasítást, figyelmetlenséget éreznek felőled. Nem gondolnak a viselkedésükbe bele, nincs self-awareness, nincs öntudatuk. Ha pedig figyelmetlenséget éreznek másoktól, felnagyítják és támadják, mert ezt érzik helyesnek tudatalatt. Nyugodj meg. De am vicces ah írsz, jó a humorod szerintem.

2021. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2: a félreütés nem helyesírási hiba. Segítek: a helyesírási hiba olyan amit az ember a tudatlansága miatt vét, pl ly-os Jé helyett pontos Jé-t írni. Ijenkor pofán kell vágni az iet. Na ez helyesírási hiba. Az elütés más. például: Enynire. Ez elütés. rosszul rögződött bennem a gépírás, ezért hamarabb ütök le billentyűket.
2021. márc. 9. 18:38
 6/7 A kérdező kommentje:
3: Valaki autót vesz, valaki motort. Van ezzel valami problémád esetleg?
2021. márc. 9. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

"a félreütés nem helyesírási hiba"


Szövegértés. Láthatóan az is bajos. Hibát írtam, nem helyesírási hibát. Meg szótárt, nem szabálykönyvet. Vannak itt bajok bőven...


De ha az alap tanultsági szintet félretesszük, akkor is tök igénytelen dolog, ha látod, hogy nagy piros hullámvonallal alá van húzva minden második szó, és mégis rátenyerelsz a küldés gombra ahelyett, hogy megnéznéd, mi a hiba. Még akkor is, nem pont erről próbálsz panaszkodni...

2021. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!