Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életemben először beszéltem...

Életemben először beszéltem angolul külföldiekkel normális ,hogy ettől most megjött kicsit az életkedvem?

Figyelt kérdés

Szóval játszottam játékkal online és elkezdtem bandázni egy sráccal, azt hittem magyar, aztán nem, mint kiderült svéd. Discordon hanghívásba beszélgettünk, google fordító segítségével és amire emlékeztem iskolából. Tiszta ovisnak éreztem magam, nem tudtam néha mi van ha gyorsan beszélt, viszont most végre mertem megszólalni. Tehát még akkor sem volt ciki amikor guy-ra azt mondtam, hogy i gay és javítottam, hogy i boy and only love woman , not gay. :D. fél órát csevegtünk, kifáradtam rendesen, de most nincs az a lehangoltság rajtam, végre azt érzem, hogy ha ezt folytatom még talán külföldre is elmehetek, mert igaz 23 éves vagyok, de nagy vágyam ,hogy külföldön dolgozzak mint buszsofőr.


Bocsi, hogy ezt kiírtam, csak nekem nincs senki akivel ezt megoszthatnám és átbeszéljem, lassan 1 éve csak itthon vagyok mert félek a vírustól és nem merek közösségbe menni, oltást várom. :(



2021. márc. 9. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Én csak külföldiekkel érzem jól magam. Utálom a magyarokat és diploma után húzok ki. Ilyen toxic nép mint a magyar, nincs más. Fellélegzés egy nyugat-európaival vagy észak-amerikaival beszélni.
2021. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon fel tudok dobódni ilyen apróságoktól. Csináld! A komfortzónádból ha kilépsz, tudsz fejlődni, és érezni az élet értelmét.
2021. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Elsőnek. Van nagyon sok a rendes magyar. Bár 18 vagyok most, és rengeteg motivációval nem rendelkező, lecsúszott, drogos korombelit ismerek. De sok igazán jó embert is. A toxic embereket csak rázd le magadról.
2021. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
#3 Sosem találkoztam jó magyarral, vagyis olyannal nem, aki itt is maradt. A kettő szó (jó és magyar) üti egymást egy mondatban :D Találkoztam okés emberekkel, de azoknak nagy része kimenekült. Aki ittmaradt, belehúzták a mocsokba és lecsúszott. Nem lehet lerázni őket, mivel minden Magyarországon maradt magyar toxic, belevan kódolva a vérükbe egyszerűen. Tisztelet a kivételnek, de szerintem nincs ilyen.
2021. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

1: de aztán tényleg így legyen és soha többet ne is beszélj magyarul. Ne olyan legyél, mint a hozzád hasonlóak, akik aztán magyarul kommentelnek nyugatról, hogy mi itt mekkora csicskák vagyunk, miközben te se leszel más a nyugati szemében jó eséllyel.


Sok ilyen ismerősöm volt. 10-ből 8-an már itthon vannak, mert mégsem volt kolbászból a kerítés.

2021. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
#4: Ezt már hallottam többször is, sokan gondolják így. Érdekes mód akik ezt szokták mondani, ők nem is vallják magukat magyarnak, hiába ezt a nyelvet beszélik, hiába erre az országra születtek. (Biztos csak statisztikai anomália, de akiket én ismerek és ezt mondják, ők mind zsidóknak vallják magukat.) Amúgy ha elszakad az ember a fővárostól és más nagyobb városoktól is, akkor sokkal jobb a helyzet. Én emiatt költöztem falura, elképesztő hogy mekkora mentalitásbeli eltérés van. (Itt nálunk nagy az összefogás, közösen termesztik az emberek a gabonákat, közösen építenek házat, stb. Ha bármi kell a másiknak, mindenki ugrik azonnal.)
2021. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
4: Látom teljesen belehülyültél ebbe a "toxic"-baromságodba, pedig a vicc az, hogy te vagy az igazi toxic. Nézz már magadba egy kicsit..
2021. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

#6 Magyarnak vallom magam JELENLEG. Másnak nem is vallhatom magam. De amikor majd kimegyek, úgy elfogom rejteni, mintha bankot raboltam volna. Kb annyira gáz sajnos. Pedig nem kéne így lennie, de egy fecske nem csinál nyarat.

A falusi élet nem vonz, a mezőgazdaság és fizikai meló egyszerűen taszít, sírba visz. Viszont ahogy mondtad, a magyar városi élet maga a káosz ugyanúgy. Egyetlen esélyem a túlélésre a kiköltözés nyugatra.

#7 Na erről beszéltem. Gyönyörű reprezentáció a magyar toxic mentalitásról. Én eleget néztem magamba elsős (6 éves) korom óta, kerestem magamban a szálkát. Szerintem ha 15 év alatt nem találtam és feleslegesen emésztettem magam, akkor nem velem lesz a baj.

2021. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
8: hajrá akkor! Jó mosogatást!
2021. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
#5 Oh nem is fogok, megnyugodhatsz :) Max szüleimmel, mert máshogy nem értenek. Ha nem is kolbász a kerítés, de legalább az utak nem tankcsapdák, a panelok falai normálisan vannak szigetelve, a nyilvános WC nincs összekulázva, sorolhatnám.
2021. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!