Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet esély rá hogy megtetszem...

Lehet esély rá hogy megtetszem neki vagy azért megnéz?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy fiú és neki a haverja irogat nekem és találkozni akar (én csak barátként) de ott lesz az a fiu is aki igazából tetszik és van esély hogy megnéz az a fiu aki tetszik vagy esetleg megtetszem neki vagy valami. Nem voltam még ilyen helyzetben és azért kérdezem a válaszokat előre is köszönöm

2021. márc. 9. 22:16
 1/5 Kertész Körte válasza:
48%

Lehet, hogy az a fiú, aki tetszik neked esetleg azt fogja hinni, hogy a haverjával randizni mentetek el (úgymond fiúhaver + a kiszemelt + te)

Ezentúl lehet, hogy megnéz téged a fiú, de akkor inkább próbáljatok egy egyszerű talit szervezni, nem mint randi, merthogy sajnos 21.században már mindent online szervezünk le, beszélünk meg.

2021. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira gaz. Ne szivasd mar szerencsetlen sracot csak azert, mert a haverja jon be neked.
2021. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem szivatom én mondtam is a srácnak hogy barátként talizok vele és megértette..
2021. márc. 9. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:

És azt mondtad neki hogy a haverja jön be?

Mert lehet hogy azt mondta hogy megértette de nem hiszem hogy erről az "aprócska" részletről tud és végig akarja nézni ahogy flörtölgetsz a haverjával.

Mond meg neki hogy ez a helyzet, de ha segít neked akkor cserébe te kerítesz neki barátnőt (és valóban keress neki valakit ne csak mond)

Lesz egy jó haverod+összejöhetsz a haverjával=win/win

2021. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Máté11223 válasza:
0%
Ez nagyon jó helyzet! Próbálj meg ( neki ) a középpontban lenni vele beszélni sokat néha szidd le csak úgy ( hogy elég mostmár és utánna nagyot vigyorogj ( de azért ne ordítsd le ) és ( randin vagy bárhol ahol nem néznek titeket) akkor néha észrevehetően szakítsd meg a szem kontaktust azzal hogy intímeb testrészére pillantasz ,mikor elkezdtek írkálni akkor heti egyszer küldj neki magadról egy képet ( cuki filterrel vagy ha nagyon cukivagy a nélkül) és írd rá hogy Kiss or Slap ? Ha folyton kiss-t válaszol akkor tisztán látszik hogy a kedvedben akar járni . Ha iskolában cikizik a haverjai hogy soha nem jön össze senkivel akkor bátran menj oda és védd meg úgy hogy ezt mondod nekik: előbb jönnék össze vele mint közületek bárkivel . és ekkor jöhet egy cuki puszi az arcára szóval hogy picit csucsörítve meg puszilod ne tartson fél évig az a puszi csak 1 mp ig hogy oda hajulsz megpuszilod és sarkonfordulsz .
2021. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!