Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van mostanában sokkal...

Miért van mostanában sokkal több fiús lány?

Figyelt kérdés
Már itthon is megfigyeltem az utcán, de főleg videókban látom. Nagyon sok lány fiúsan öltözködik, rövid frizurája van, olyan sminket applikál magára amitől inkább fiúnak néz ki. Ők valójában fiúk csak lány testben? Vagy leszbikuson? Vagy ez valami divat mostanában? 10 évvel ezelőtt minden 10 ezredik lány volt ilyen, mostmeg ha felnézek mondjuk TikTok-ra, akkor minden 10-edik.

2021. márc. 11. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nincs olyan, hogy fiúk lány testben, ez csak egy modern baromság. Így kedvelik magukat, ennyi.
2021. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Követik a divatot. Bár én már messze nem vagyok fiatal, de azt látom hogy a fiatal lányok: tornacipő, bő gatya, persze boka fölé érő, dereka tüdőnadrág, erre rá valami hosszú, széltében is túlméretezett kabát, kb mintha az alvó paplanját tekerte volna magára.

Szoknya nuku, magassarkú nuku, ha igen, akkor valami borzalmas lakk tűsarkú, hogy még véletlenül se legyen nőies, inkább kvás.

Elég szar divat van most.

2021. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Megfordult zen világ, megfordult. "Bezzeg az én időmben...".
2021. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
#2 essel értek egyet. Borzasztó a mai divat. Mondom ezt 14 évesen. Nincs TikTokom, és Instám, mégis látom, mi megy. És ez valami borzalom!
2021. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos sok lány ilyen. Én is lány vagyok mondjuk, de nem hordok bőgatyát, meg ilyesmi. Tornacipőt igen, de az más dolog. Ezek nem melegek, csak attól érzik nagynak magukat, hogy ilyen göncöket vesznek magukra.
2021. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!