Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várható a közeljövőben egy...

Várható a közeljövőben egy macsóbb, lázadóbb korszak, korosztály?

Figyelt kérdés
Szerintem lassan időszerű lesz, a túlszabalyzott, túlzottan leegyszerűsített, nyálas, pc világot valami tesztoszteronnal fűtötebb fogja váltani, amit persze majd visszavált egy nyugisabb, hisz ez a világ rendje, vagy mégsem?

2021. márc. 11. 22:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
4%
Igen. Szerintem is ez a rend. Annyira leromlott, most jön a következő hullám, és fellázadunk, megerősödünk. Én már biztosan ezek közé tartozom, és hangolom is a körülöttem lévő embereket erre, hogy lássák, milyen puhány lett a világ.
2021. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
53%
A változás örök szóval megtörténhet, igen.
2021. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Te úgy látod, hogy a mai magyar közélet finom és kulturált? :D
2021. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
62%

...Helyi kemény tökű faskó be like...


Am, tesókám, virágzik a fasizmus, pol. korrektségnek SZÍNE sincs kicsiny hazánkban, Vikcsu király keményen dolgozott rajta.

2021. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha innen ahol vagyunk le megyünk még eggyel primitívebbe, akkor ütni fogják az emberek egymást az utcán.
2021. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

"Am, tesókám, virágzik a fasizmus, pol. korrektségnek SZÍNE sincs kicsiny hazánkban, Vikcsu király keményen dolgozott rajta"


A magyar kulcsszavak csak azért vannak, hogy minél többen lássák a kérdést. Az egész vilagra, leginkább a nyugatra vonatkozik a kérdés. A Fideszt most ne keverjük ide, baloldalról is jöhet lázadó szellemiség, lásd 68

2021. márc. 11. 22:50
 7/39 anonim ***** válasza:
72%

"baloldalról is jöhet lázadó szellemiség..."


Történelmileg... csak a baloldaltól jött. A jobboldal követ, status quo párti, konzervatív, hagyomány-őrző. Egyébként a hozzászólásom megállja a helyét globális szinten is: virágzik a fasizmus.

2021. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
90%

Így is túl sok a lázadozó barom, aki csak kritizálni tudja mások munkáját, de ő csak akkor emeli fel a seggét, ha lehet balhézni. Értelmes dologba nem fektetné az energiáit.

A te fajtád nem sok vizet zavar, az internet tele van felbújtókkal. Majd kinövitek jó esetben.

2021. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
De ha szerinted csak a baloldalról jött, én meg ezt "várom", akkor miért is vagyok fasiszta?
2021. márc. 11. 22:57
 10/39 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted a világ "túlszabalyzott, túlzottan leegyszerűsített, nyálas, pc". Ha a jelenlegi fasizmusba masírozó világot te nyálasnak, sőt egyenesen pol.korrektnek tartod... hát, papus, nem tudom mit mondjak. Erre jön a te "tesztoszteronnal fűtöttebb" megjegyzésed, ami annyi takar, hogy... "agresszívebb, elnyomóbb".
2021. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!