Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ilyen semmirekellő emberne...

Van ilyen semmirekellő embernek munka mint én?XD

Figyelt kérdés

Ne kelljen emberekkel foglalkozni, lehetőleg találkozni sem. Ne legyen megterhelő se agyilag se fizikailag. Mondjuk nekem csak fizikailag lehet megterhelő mert agyam nincs na mindegy. Szóval ne otthon kelljen ücsörögni hanem máshol, jó ha van ablak mert ott szoktam nézelődni iskolás korom óta.

Na jól van befejeztem xd De komolyan ilyen semmilyen fos munkát tudtok?


2021. márc. 11. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Ezért ki fizetne szerinted? Menjel ki a parkba ücsörögni, nézegess ott.
2021. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Call center, ami nem telemarketing, hanem ügyfélszolgálat. Kevés pénz, kevés munka, csak beszélned kell.
2021. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Nincs.
2021. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként home office most aktuális azt mondják, de ezen felül nem fogsz mást találni. Ahhoz, hogy pénzt tudj keresni, vagy gyártanod kell az embereknek eszközöket/fogyasztási cikkeket, vagy eladnod az embereknek, amit mások már legyártottak.
2021. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Mekkora egy nagy lusta lúzer lehetsz. Állj a sarkadra ember és ne másoktól kérdezz egyszerű munkákat! Hát ennyire szánalmas ne legyél! Semmi sem egyszerű. Inkább szedd össze magad és szerezz egy normális állást. Csak nem vagy annyira semmirekellő.
2021. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sofőr állások, park gondozó, postás, uszómester stb. Igaz nem mindegyik ülő munka de nem megterhelőek, szabadban vagy nézelődni tudsz, biztos van még jó ilyen.
2021. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kukaszedő autóra sofőr
2021. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
4# Szívesen lennék moderátor, de nem tudom hogy kell jelentkezni, és miknek kell megfelelni.
2021. márc. 11. 23:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Utcaseprő.
2021. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szalagmunka valami nagyobb cégénél. Kifejezetten tilos beszélgetni. Becsavarsz egy csavart, és ezt ismétled ezerszer, semmi megterhelő, nem kell ércet bányászni. És a hülye is megcsinálja. Kifejezetten ilyeneknek való.
2021. márc. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!