Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem jelentem meg a munkaügyibe...

Nem jelentem meg a munkaügyibe, megvonják a TB-m?

Figyelt kérdés

14 nappal ezelőtt kellet volna visszamennem a munkaügyibe.

Viszont csak ez ma jutott eszembe, támogatást nem kapok azonban fizetik a TB-m mivel nincs jövedelmem és semmi tulajdonom.


Azonban olvastam hogy valószínű töröltek a nyilvántartásból mint MUNKANÉLKÜLI mert nem jelentkeztem le, így akkor megfogják vonni a TB-m is vagy az marad?


Nem küldenek értesítést hanem simán kitörölhetnek, max. 8 napon túl van idő igazolással bemenni.


SZÓVAL A KÉRDÉS MI HÁTRÁNYOM LEHET BELŐLE HOGY TÖRÖLNEK ÉS ÍGY AKKOR A TB TÁMOGATÁS IS MEGSZŰNIK.????


Előre is köszönöm.

22/f



2021. márc. 12. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen megszűnik.
2021. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. Mostantol sajat zsebbol kell fizetned.
2021. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Önkormányzati támogatást kaphatsz, ki kell tölteni a nyomtatványt. Intézd, mert azért a semmiből nehéz kifizetni kb. 8 ezer ft-ot.

Ha közben orvosi ellátásra lenne szükséged, több tízezer ft-ba is kerülhet. Csak egy vérvétel néhány éve 2 ezer Ft volt.

Azzal tudlak vígasztalni, hogy hamarosan minden megváltozik a földön.

Az emberi kormányzatok megszűnnek és Isten égi Királyságának uralma alatt élhetünk!

2021. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

3

Ez hülye. XD

2021. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Majd szerinted Isten égi Királyságában nem kellesz TB-t fizetni? Baromság.
2021. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Szemtanúi lesztek mindannyian a próféciák beteljesedésének!
2021. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Túl jó a helyesírásod ahhoz, hogy ezt komolyan gondold. Ha jó troll lennél, akkor odafigyelnél erre! :D
2021. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, megszűnik. Üdv Magyarországon muhaha jó mii
2021. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3as.

Először a nagy nyomorúság jön, az Antikrisztus és a fenevad bélyege amiről írva van:

-senki sem vehet sem eladható csak akin található pecsétje, neve vagy nevének számít ami 666- amitől az embereknek majd fekély lesz a testükön mind akik ezt felveszik, aztán ha ez lejár és ennek a büntije; jön a Hawaii .

De az egész világ követni fogja és felveszi, csak az nem aki hisz és nagyon bízik majd Isten ellátásában.

Ez le van írva.

jelenések könyve 14resz és a tobbi

2021. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A telóm kijavította amit írtam fentebb így már nem érthető, mindegy , értsd jól vagy nézz utánna. Szia mindenki
2021. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!