Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számodra érdekes az élet? Mi...

Számodra érdekes az élet? Mi olyan érdeked benne? Te érdekes ember vagy?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes az élet, és én is.
2021. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok érdekes, átlag embernek tartom magam. Az élet alapjáraton érdekes, de egy adott szituba belelehet unni, amikor felkelsz, dolgozol, alszol és ezt ismétled. Ha nem teszel semmit, akkor nem lesz érdekes az élet. Belefásulni a dolgokba elég egyszerű, néha kikell szakadni a hétköznapokból. Most pont az a baj, h nem lehet nagyon a korlátozások miatt :(
2021. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem minden ember érdekes, legfeljebb saját maga nem látja a saját értékeit, érdekességét.

Az élet is az, mert folyamatosan adja az új kihívásokat, és rendületlenül lehet benne fejlődni.

2021. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Számodra érdekes az élet?": ha jobban nyitnék a világ felé, akkor igen, az lenne.

"Mi olyan érdeked benne?": az emberek változatossága, a természet, a tudomány;

"Te érdekes ember vagy?": elvileg igen, gyakorlatilag nem.

2021. márc. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdekes. Izgalmas életem van ahhoz képest, hogy egyáltalán nem vagyok gazdag, és nem is voltam az soha, és a családom sem.
2021. márc. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!