Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek most ezzel?

Mit tegyek most ezzel?

Figyelt kérdés
A 7 éves kishúgomra rá írt messengeren egy pakisztáni származású 45-50-es csávó és midnenféle szívecskéket küldött neki és babának szólította? Mit tegyek? Már letiltottam de még mindig idegesít.
2021. márc. 13. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Semmit. Inkább azon kellene elgondolkoznod, hogy egy 7 éves kislánynak miért van messengere és miért engeded neki hogy legyen...

Engem az ilyen meggondolatlan emberek idegesítenek.

2021. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne hidd hogy engem nem zavar.... Én többször is mondtam hogy miért neki.De én csak a testvére vagyok..
2021. márc. 14. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Világosítsd fel.

Ez az egyetlen dolog, amit tehetsz. Az eltiltás soha nem eredményez swmmit.

Tanítsd meg hogyan és miért óvja meg magát, tanítsd meg használni neki az adatvédelmi beállításokat és hogy miért hasznosak azok.


Bár még csak 7 éves, de ha sokszor felmerül a téma, akkor meg fogja tanulni és érteni a dolgot.

2021. márc. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne is haragudj, de nekik nem számít, hogy mennyi idős valaki, nem fogadod el a kultúrájukat? Miert vagy ilyen kirekesztő?
2021. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Urdu nyelven irt?
2021. márc. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban a gyereknek kellene megtanítani, hogy vigyázzon magára: milyen az erős jelszó, ismeretlenektől ne fogadjon el jelölést, üzenetet stb. Optimális esetben ez a szülők dolga lenne, de általában se idejük, se türelmük hozzá, bár sokaknak szintén nincs meg az alaptudások a biztonságos internethasználathoz.


Szóval van itt egy ilyen:

[link]

Vannak fenn segédanyagok gyerekeknek is, szülőknek is, hogy mit miért hogyan az interneten. Ez alapján már te is el tudsz indulni a húgod tanításával.


Kevésbé Covidos időkben ők kérésre ingyenesen kimennek iskolákba, ide-oda előadást tartani, beszélgetni a gyerekekkel a biztonságos internethasználatról, szóval amikor rendeződik a járványhelyzet lehet érdemes lenne ilyet kezdeményezni suliban.

2021. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!