Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Gyakoris...

Mi a véleményetek a Gyakoris Család nevű youtube csatornáról?

Figyelt kérdés

Most találtam rá, és több kérdés is felmerül.

Ez megjátszott?

Tényleg léteznek ilyen szituációk?



2021. márc. 14. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Ez a csatorna a családi kapcsolatos Marci/Martin-é (nem emlékszem a nevére) és ezek nem megjátszott felvételek. Azért kerültek feltöltésre, mert a válaszolók nem hitték el a kérdésben leírt állapotokat, ezek amolyan "bizonyítékok". Ezért is ez a csatorna neve gondolom.
2021. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Úristen, ez elég durvának hangzik.

A legútobb feltöltött videókhoz nem tartozik kérdés?

Kíváncsi lennék a történetükre.

2021. márc. 14. 10:51
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos én nem tudom linkelni a kérdéseket, egy-kettőt olvastam, onnan tudom, hogy ez nem egy szimpla kérdés volt, hanem egy "sorozat".

De röviden annyi, hogy a srác írja kérdéseket, a huga azt hiszem kiskamasz és kezelhetetlen (ahogy látni a videókban) üvöltözik kiabál, csapkod, magánkívül van, a szülők vagy tehetetlenek vagy leszarják, a srác meg nem tudja már hogy mit csináljon, költözni nem tud, de ugye ő sem nem velheti a hugát stb.

2021. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Hogy anyu jovahagyasaval sulyosan visszaelnek a kiskoru lany szemelyisegi jogaival. Raadasul baromi szarul kozelit anyu hozza, es mikor orjong, hogy ne filmezzek, folytatja a testvere.

Van vele gond, de nem epito jellegu anyuka nevelese.

2021. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
hát ez qwa jó:D régebbi videókat már láttam, de nem ezen a csatornán remélem folyamatosan töltöget mert zseniálisak
2021. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a csatorna tulajdonosa. Nem megátszott, ezek a mindennapi életünk része, Annyi a lényeg, hogy húgom öntörvényű, szabályokat és törvényt egyáltalán nem tisztel. Számítógépfüggő és idegbeteg. Zuhanyozni gyűlöl, tanulni méginkább, inkább gyilkolna minthogysem ezeket csinálna. Anyám elvesztette felette a kontrollt teljesen, a nyúl viszi a puskát. Én egyetemista vagyok, akinek nincs ereje egyetem mellett dolgozni és így itthon kell lakjak (bár valószínűleg hamarosan az utcára kerülök, anyám rajta van az ügyön). Szerveket nem érdekli amíg vér nem folyik.
2021. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
kösz a tegnapit toljad folyamatosan
2021. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
2021. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
rég nem jelentkezett mi lehet?
2021. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!