Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek előfordult az hogy...

Veletek előfordult az hogy harmadik személy voltatok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ilyen sztorikra lennék kíváncsi és hogy hogy kezdődött és mi lett belőle. Mert hasónló szituációba keveredtem sajnos. A válaszokat előre is köszönöm

2021. márc. 14. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Sőt egyszer 4.:) Teljesen rendben volt. Mindenki az aktuális partnerrel foglalkozott, azaz aki éppen ott volt.
2021. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Hármas szexre gondolsz vagy csak mint szerető? 🤷‍♂️
2021. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Menekulj! :)


Hazaspar + 2 gyerek... es en a szivtipro :D


Baratsag > klimax > szenvedely > szerelem > bonyodalom > valas ...


... mi a csajszival osszejottunk + 1 gyerek jutott


Bonyodalom > klimax > keseruseg > szakitas.


Csak ismetelni tudom magam: menekulj! :)

2021. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%

Nálunk olyan volt, hogy egy csajszi volt 3. személy, szakítottunk miatta... a barátom pedig rá két hétre szakított vele, mert rájött, hogy nem ugyanaz vele mint velem. Rá pár hónapra megbeszéltük, azóta évek óta együtt vagyunk és össze is költöztünk már :)

Szerintem is menekülj. Rengeteg féleképp kijöhetsz egy ilyen helyzetből de jól szinte soha😅

2021. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Belecsúsztam egy rövid időre. Egy pár éve már ismertem a pasit, tudtam hogy volt nagyon nagyon sok nője, meg nem hűséges típus, hát igen...Akkor voltam 18, a pasi meg 28, nem teljesen vette el az eszemet, de azért megbolondított valamennyire, hiába mondogattam magamnak azt, hogy ezt tilos, nem lehet, nem szabad, és sorakoztattam ellene az érveket nem bírtam teljesen parancsolni magamnak. Egy időre megszakítottuk a kapcsolatot, aztán csak visszajött az életembe, talalkoztunk, randiztunk, sokat beszéltünk Messengeresen, írt nekem sok szép dolgot, amiknek nem igazán dőltem be, de azért jól estek. Majd benyögte, hogy van nője, aki amúgy az élettársa, akivel külföldön laknak, csak ő most hazajött pár hétre. Ettől függetlenül beszéltünk néha, még telefonon is. Hát, aztán amint visszament külföldre lebuktunk. Az élettársa írt nekem, hogy mit képzelek, tud mindent stb. Igazából megértem, mert miután szakítottak ismét találkoztam a pasival és elmesélte, hogy a nő tartotta őt, meg autót vett neki, meg az egész családját pénzelte, stb. És ezért cserébe azt kapta, hogy össze-vissza csalta őt, hülyének nézte, meg ilyenek. Teljesen megértettem a nő reakcióját.

Tanács: MENEKÜLJ!

2021. márc. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!