Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhatott ez az ember?

Mit akarhatott ez az ember?

Figyelt kérdés

Szombat este 7 óra felé kint álltam egy üres parkoló mellett, vártam páromat, hogy értem jöjjön. Nem volt ott senki, csak én, aztán nem sokkal később arra jött egy srác, maszk (nyilván), napszemüveg, kapucni volt rajta, nem lehetett felismerni. Jött felém, de mikor rá néztem, elindult a másik irányba. Ezután megint elindult felém, de mikor újra ránéztem, megint megfordult. Ezt még egy párszor eljátszottuk, aztán ő letáborozott, leült a fal tövében, és folyamatosan lestük egymást. Én lassan araszolva távolodtam tőle, meg igyekeztem nem is nagyon feltűnően bámulni, közben páromat is figyeltem mikor jön. Aztán a srác hirtelen elkezdett rohanni felém, biztos voltam benne, hogy el fog kapni, próbáltam minél jobban elhúzódni, ő pedig közvetlenül mellettem elrohant, vett egy éles kanyart és elszaladt a másik utcába. Akkor jött végre párom is, úgyhogy nem tudom visszament-e a srác a parkolóba, de elég ijesztő volt.


Szerintetek mit csinált, mit akarhatott?



2021. márc. 15. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Piszkálni akart, várta mit reagálsz. Azbilyen nem komplett, örülj, hogy nem lett bajod. Legkozelebb csak úgy menj este, ha párod már odaért.
2021. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem be volt tépve..
2021. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Én Covid19-re gyanakszom.
2021. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk ilyenkor nem értem mi a frászkarikáért nem üvöltesz rá, valami ilyesmit: "Mi a f*szt akarsz te kettyós?! Mindjár' itt a párom oszt leb*sz neked egy akkorát, hogy a füled leszakad, ha nem kotródsz el!"
2021. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es!


Persze, pont ezzel hergeltem volna fel, és tuti nekem ugrott volna.

2021. márc. 17. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem volt százas a pasas, vagy valamilyen szer hatása alatt volt.
2021. máj. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Plusz könnyű mondani, komoly lélekjelenlét kell ahhoz, hogy az ember ilyenkor egy szót is ki tudjon préselni, ha meg van ijedve. Örülök, hogy nem lett baj!
2021. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!