Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a shiftelés? Én shiftel...

Milyen a shiftelés? Én shifteltem már, ha ez megtörtént velem? Volt már shiftelésben részetek?

Figyelt kérdés
Szóval, nem igazán tudom mi az a shiftelés. Sokszor csináltam már olyant, hogy ki gondoltam egy álom folytatást és vissza kerültem bele és minden úgy ment ahogy elterveztem, valósághű volt. Ez mellett nemegyszer volt olyan, hogy nagyon valósághű álmom volt pl a Marvellel kapcsolatban, mert azon gondolkodtam egész este. Én shifteltem tulajdonképpen?

2021. márc. 16. 03:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy olyan király álmom volt, hogy mikor felkeltem valóságnak éreztem és nagyon sokat nevettem meg utána, mert vicces volt és ebben az alomban Lokival poénkodtam és rajta gondolkodtam előző este mielőtt elaludtam.
2021. márc. 16. 03:41
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Magyarul nem beszélni jólik?
2021. márc. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha magyarul kifejtenéd a kérdésedben szereplő idegen szót, jobb lenne.

Gondolom valamilyen Youtuber az illető, ha őt nézed, vele foglalkozol, logikus, hogy vele is fogsz álmodni.

2021. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak shitteltem egyet most reggel. Eléggé valósághű volt.
2021. márc. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 és 2: a shiftelés a tudatos álmodás módszere. Elvileg elég nehéz elsajátítani, sokat kell gyakorolni hozzá, van aki nagyon sok módszert kipróbál de hónapok után sem jön össze neki. Fura mert én nem törekedtem soha és úgy sikerült ezek szerint, hasonlóan akkor mint #4-es válaszolonak. Azért nem magyarul fejtettem ki egyből, mert ennek én csak az angol megfelelőjét láttam mindenhol, de most hogy megnéztem a magyart rájöttem hogy sikerült tényleg párszor. 😅
2021. márc. 16. 07:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Baszki túl korán van ahoz hogy lassam mit írt az utolsó válaszoló, nézzétek el nem aludtam egész éjjel
2021. márc. 16. 07:19
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én mindig benyomom a shift lockot, és boldogság.
2021. márc. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egész tudatos álmodás annyira absztrakt dolog, hogy előtte lehet oda kellene írni hogy mivel kapcsolatos a kérdés 😆


Sajnos kevés embernek adatik meg, hogy munka mellett ilyesmivel legyen ideje próbálkozni, legalábbis MO-n biztosan

2021. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz kategoriaban van a kerdes; ez inkabb valo az ezoteria/egyeb kerdes rovatba, mint az emberek rovatba.
2021. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!