Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent ha nekem ezeket...

Mit jelent ha nekem ezeket mondja a párom?

Figyelt kérdés
Összevesztünk egy kis dolgon, majd utána azt mondta hogy ne akarjam megtudni, milyen ha felidegesítem. Ekkor nem élőben vesztünk össze, hanem telefonon. Egyszer előfordult, hogy nem írtam egyből választ neki, erre írta hogy mi van, elfelejtettem neki visszaírni. Egyszer pedig megbeszéltük, hogy hívni fog egy adott időpontban, én nem vettem fel, mert a mosdóban voltam, visszahívtam, és azt mondta hogy miért nem vettem fel a telefont, mikor megbeszéltük.
2021. márc. 16. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak nagyrésze egyszerű kis lélek, nagyjából azt mondják, amit gondolnak.
2021. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez azt jelenti, hogy szakítanod kéne vele.
2021. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt hogy kicsit hirtelen haragú, de próbál türelmes lenni veled xD
2021. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Most ebben mi olyan különleges? :D nem kell mindent túl komolyan venni.
2021. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a múltatok. Nekem az exem katasztrofális volt, semmit sem tartott be, fontos helyzetekkor nem vette fel a telefont, amikor megbeszéltük, és sokszor csinálta ezt. Ügyetlen, esetlen, elfelejtett mindent. Amikor már ezredjére csinálta, már fegyelmeztem, mint a kutyát, hogy megértse, és kis életképességet szorítsak belé. Persze nem durván, de azért érezte, hogy amit csinál az nem jó.
2021. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért kellene vele szakítanom?
2021. márc. 16. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert pl az en exem is ugy kezdte hogy ilyeneket mondott, meg hogy legyek normalis mert o nem akarja hogy ugy kelljen velem banni mint a tobbi novel, aztan elobb utobb ugyis csinalsz valamit amivel kierdemled hogy ugy banjon veled, pl nem adtam neki penzt kabitora mikor munkanelkuli volt en meg terhes.

Ezert.

2021. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De lehet en vagyok a rosszhiszemu a tapasztalataim vegett, remelem te nem fogsz igy jarni, nem ismerem a helyzeteteket.

Lehet csak ugy mondta es nem kell komolyan venni.

2021. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!