Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetek HR-es a munkahelyen,...

Lehetek HR-es a munkahelyen, ha nincs végzettségem hozzá?

Figyelt kérdés
Sok problémás helyzetnél kezdeményeztem már a megoldásra való törekvést, több helyzet megoldódott. Bár van ilyen személy a munkahelyen, de ő nem értékeli a munkásságom. Mit csináljak?
2021. márc. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Orvos sem ugy lesz valaki, hogy szereti gyogyitani a kornyezetet.
2021. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen követelmény a szakirányú végzettség. Viszont ha már x ideje ott dolgozol és értesz is hozzá, akkor megpóbálhatod.
2021. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

kérdező, szerinted mi egy HR-es feladata...???


Nem véletlenül követelmény a megfelelő végzettség...


Persze egy hugyospista Kft-nél lehetsz "hr-es", kb. aktatologató jucika... :-D

2021. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érteni kell például a számítógéphez, tehát én mondjuk eleve ki lennék lőve.
2021. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lövöldözésnek nincs helye, rend a lelke mindennek.
2021. márc. 16. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy csicska munka. Semmi pénzért nem csinálnám ezt! Ők is közreműködnek fa.zán abban, hogy magyar ember ne kapjon normális fizetést, hanem idehozzák a sok ukrán szennyet
2021. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6. inkább a fillérbacó főnököket elégítik ki a Hr-esek, nem az ő hibájuk. A hr-esnek a feladata a megfelelő embert megtalálni egy adott pozícióra, szerintem igen is hasznosak egy nagyobb cég életében, de még egy kisebb cég számára is előny lehet, ha egy HR-est felbérelnek. Bárki lehet Hr-es tulajdonkép, de nem véletlen tanítják egyetemen pl BGE-n láttam hr-es képzést legutóbb, nem olyan egyszerű szakma, mint ahogy sokan képzelik.
2021. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Max akkor jelentkezz vegzettseg nelkul hr-esnek, ha elotte valamelyik helyen mar gyakornokoskodtal x evig, es folyamatban vannak a tanulmanyaid.
2021. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!