Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalon letargiába esni a...

Fiatalon letargiába esni a közösségi média miatt?

Figyelt kérdés

Sokáig nézegettem a különböző tartalmakat, videókat, képeket mindent. Gyerekként értékeltem ezeket, de most a maradék életkedvem is elment. Az emberek külseje, gondjaik, gondolkodásuk annyira elborzasztott, hogy egy borzalmas világkép alakult ki bennem. Fiatalon szerintem ez nem egészséges, úgy érzem, hogy terjed bennem. Nem akarok utálatos, mogorva ember lenni. Azt gondoltam eddig magamról, hogy végtelenül elfogadó, megértő vagyok, de kiderült, hogy a végtelenül nagyon erős szó.

Bohócnak festik magukat, szándékosan social reject-ek lesznek, csak úgy névmásokat alkotnak, a transzneműeknek nem kell elmondani a párjuknak hogy ők transzneműek stb. Egyszerűen annyira nincs már mivel foglalkozniuk, hogy ilyen baromságokat találnak ki. Én meg barom módon ezzel foglalkozom. Normális, hogy ilyenek miatt letargiába esem? Úgy érzem magamat, mint akit szembe köptek.



2021. márc. 17. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítenek ezek a dolgok,állatoknál nincs ilyen.... Lehet hogy konzervatív vagyok,de ez van.
2021. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én minden alkalommal így érzem magamat, amikor bejelentik, hogy lölő megint felvásárolt valami az országban, és hogy Orbán még mindig nincs rácsok mögött, és hogy az ország tele van ostoba, unintelligens emberekkel. Sajnos ezen igényeimet nem tudom kielégíteni, de mindent megteszek annak érdekében, hogy az adott helyzetből a legjobbat hozzam ki. Ennyit tudok tenni.

Nagyon rossz, hogy ilyen országban kell élnem, és ilyen embereket kell honfitársamnak nevezni, de nem lenne szívem máshova költözni, amíg nem vagyok rákényszerülve.

Azt viszont nem szabad, hogy külső körülmények határozzák meg az érzelmeimet, vagy mentálisan megbetegítsenek, mert egyedül tőlem függ, hogyan érzem magamat.

2021. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokak így vannak ezzel, csak ugye a való életben nem merik ezeket vállalni.

Javaslok valamit: lépj ki a közösségi médiából, s nem fog fennállni ez a veszély.

2021. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tiktok ugye? 🤣

Hanyinger

Ezerszer ertelmesebbek a konzervativok .. azokban pozitivat csalodtam

Nemsoka szulok, kitudja mire a fiam tizeneves lesz milyen lesz a vilag.😅

2021. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!