Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mi lenne ha...?

Vajon mi lenne ha...?

Figyelt kérdés

...egyik reggel úgy ébredne az emberiség, hogy a férfiak magassága megváltozott ilyen 10/20/30 centire?

Tudom tudom elég egyedi kérdés de pár napja láttam a tv-ben egy filmet amiben valami ilyesmi történt néhány sráccal és elgondolkodtam ezen az egészen.

Kíváncsi vagyok szerintetek mivé lenne az emberiség, milyen lenne a férfi-női viszony stb. Legyetek kreatívak :D Aki gondolja megoszthatja privátban is az elképzeléseit



2021. márc. 17. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elképzelni sem tudok egy 30 centis embert hogy őszinte legyek, szóval maradjunk annyiban hogy 100 centi lenne a legkisebb az nekem úgy emészthetőbb jóval :D

Hogy milyen lenne a viszony? a nőknek elkéne fogadni hogy minden pasi ilyen magas, és alkalmazkodni hogy ők érnek fel a polc tetejére..stb nem tudom hogy az erőviszony is megváltozna-e a magassággal de ha igen akkor rengeteg teher a nőkre hárulna ami nem éppen előnyös. Az igaz hogy sokkal több hátrány lenne mint előny ezért jó az épp ahogy most van minden. :D


Viszont ha a nemiszerv méret változatlan maradna a férfiaknál akkor nagyon híres és elterjedt lenne az a szóbeszéd hogy "kis ember nagy bottal jár" mert ugye az átlag méret is hatalmas lenne a magassághoz képest :D Nekem hirtelen ennyi jutott eszembe. Te mit gondolsz?

2021. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nők meg maradnának normál méretűek?

Hát ilyen esetben a sok fusztrált kielégítetlen nő kb gumicsizmában taposna agyon bennünket, mert semmi hasznunkat nem vennék.

2021. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megoldodna a túlszaporodás a bolygón, és ha túl élném a kiskedvencem és nem enne meg, akkor a férfiaknak végtelen étel/ital és alkohol állna rendelkezésünkre miközben mi vállnánk a gyengébik nemmé! Xd
2021. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
30centinél lenne hasznunk 2es csak nem biztos hogy túlélnénk az aktust xd
2021. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem ha a nemi szerv maradna változatlan az nem kicsit nehezítené meg az életet a férfiaknak olyan szinten, hogy örülhetnének ha tudnának úgy járni :D De persze attól még maga az ötlet nem rossz. Az meg hogy a nő éri fel csak a polcot lehet egy pozitívum is, ha a párod idegesít csak felrakod a polcra hogy maradjon ott magának :P

2021. márc. 17. 19:49
 6/15 A kérdező kommentje:

#3

Hát akkor reménykedjünk, hogy semmilyen állat nem fog megenni :D

Végülis attól, hogy gyengébb vagy még mint mondtad ott a végtelen étel, ital meg alkohol :P

2021. márc. 17. 19:51
 7/15 A kérdező kommentje:

#2-4

Biztos lenne aki így reagálna a dologra habár nem tudom ki mennyire akarna szexjátékká válni

2021. márc. 17. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:

Igazad van ilyen szempontból :D

Viszont ha a nemiszerv méret maradna, ahogy említettem (én vagyok az 1-es válaszoló) és ha az én esetemben 100 cm lenne a legmagasabb és a leggyakoribb pasi akkor nem egyáltalán nem nehezítené meg hiszen tudnának járni :D a te 30 centis verziód na az már érdekes...fele ember fele pénisz? :D haha!

Igen, lehet ezzel idegesíteni is és valami törpe ugrálna fel mérgébe hogy elérje a polc tetejét. Érdekes. Te hogy képzelted el ezt? arra nem válaszoltál :D ha nem akarod itt leírni, akkor privátban :D

2021. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Szerintem, ha a 30 centis verziónál maradunk akkor a férfiakra nem tekintenének többet úgy mint korábban. A világban szinte mindent a nők vezetnének, a férfiakat max tanácsadóként tartanák.

Sokkal "eldobhatóbbak" lennének a férfiak, így ha valakiből eleged van szimplán kidobod vagy más módon megszabadulsz tőle.

Biztosan kereskednének a férfiakkal, ki mennyire beteg olyan céllal. Nagyrészben gondolom szexuális jelleggel kelnének el.

Az, hogy az otthon betöltött szerepük mi lenne azt nem tudom, de biztos csak valami apró segítő féleség, vagy hát ugye bármi szexuális.

Plusz szerintem a férfiak egy része valami saját törpe városba menekülne.

2021. márc. 18. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes felvetés.


Viszont ha a 30 centis verziónál maradsz, hogyan maradhatna a férfi csak szexuális eszköz? Mármint akkor ha megmarad a farkuk mérete ugyan akkora mintha rendes magasak lennének, vagy ha az is össze menne 30 centinek megfelelő méretre? mert ha az utóbbi, nem hiszem hogy sok hasznát lehetne venni, vagyis lehet de nem úgy :D


Istenem, soha nem gondoltam volna hogy ilyen témáról fogok valakivel beszélgetni XD

2021. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!