Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mással is van az, hogy könnyez...

Mással is van az, hogy könnyezik ha szerelmes?

Figyelt kérdés
Előfordult már olyan, hogy megláttál valakit (pl: videóban, filmben, képen) és beleszerettél de valamilyen ok miatt nem lesz köztetek semmi és sírtál? Vagy csak én vagyok ilyen fura?

2021. márc. 17. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok érzelmileg stabil szerintem, de én akkor is pityeregtem srác létemre mikor szerelmes voltam:c
2021. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Az elég beteg lenne ha egy videó alapján szerelmes lennék valakibe, pláne ha még könnyeznék is.
2021. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok

Úgy értem hogy rendesen, nem videóba, hanem a való életben:D

2021. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, teljesen normális.

Vágysz a szeretetre, ez így okés.

Én egy határozott megjelenésű, kemény férfi vagyok de még én is könnyezem néha. Sőt sírtam már romatikus filmen is vagy csak simán, mert hiányzik egy nő az életemből.

Speciál most van.

2021. márc. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam elsírni magam örömömben, mikor párommal nézzük egymást hosszan, vagy a róla készült képeket nézegetem.
2021. márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pretorius25 ***** válasza:
Én meg akkor szoktam elsírni magam a meghatódottságtól, mikor a gyerekeimről készült képeket nézem. 38F
2021. márc. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!