Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öngyilkos gondolataim vannak...

Öngyilkos gondolataim vannak egy személy miatt. Hogyan törölhető ki az agyamból?

Figyelt kérdés
Szerintem beteg vagyok. Kb 2 éve megcsalt az akkori párom egy nővel, a nő azóta a rögeszmémmé vált. Állandóan eszembe jut a neve és a nő maga. Borzasztóan irigy és féltékeny vagyok. Mindenhol fel ismerem az autóját de személyesen ritkán látom. Munkahelyet váltottam, hogy ne dolgozzak vele egy városban, de így sem szűnik. Folyton a gondolataimban van, agyalok rajta vajon megbünteti-e az Isten a tetteiért. Nem az én exem volt az egyetlen neki, hosszú évek óta van kapcsolatban a csaj és a barátja mit sem tud ezekről. Nem tudom miért nem szabadulok tőle, úgy érzem soha nem fogok szabadulni. Beleégett az agyamba pedig a megcsalás már rég nem is érdekel. Maga a nő váltja ki belőlem ezeket, és úgy érzem csak az öngyilkosság szünteti meg. Egyébként szerintem hajlamos vagyok rá, apám és nagyapám is így szabadult meg a problémától

2021. márc. 18. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit fura, hogy a csajra vetíted ki minden rossz gondolatodat miközben nem is ő volt, az, aki megcsalt.

Mondanám, hogy az idő majd megoldja, de úgy tűnik, hogy ez már rögeszméddé vált, így nem valószínű. Talán menj el terápiára? Ha jelenleg nincs párod akkor keress egyet?

2021. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A megcsaláshoz a volt páros is kellett, nem csak a nő. De értem a gyűlöletet részedről.
2021. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*párod.
2021. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, de mégis a nőt gyűlölöm. Lehet szebbnek, jobbnak, sikeresebbnek találom magamnál. Korban egy év van köztünk. A férfival le ültem és megbeszeltük, hol és miért ment félre a dolog ez már nem érdekel de a nőt nem tudom törölni az elmémből. Érzem hogy ez beteges
2021. márc. 18. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szakemberes megoldást igénylö probléma. Nem leszel elörébb ha azt írják itt hogy felejtsd el, kell valaki aki rendszeresen és hozzáértéssel foglalkozik veled, rávezet a megoldásra. Ha valóban meg akarsz ettöl szabadulni keress fel egy pszichoógust vagy terapeutát.
2021. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék de olyan megyében élek ahol tudtommal nincs a közelben, ami van 70 km-re van a megyeszékhelyen és alkalmakként 15 ezer, plusz még ugye autóval oda is kell jutni. 😔
2021. márc. 18. 09:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan tartanak már online beszélgetéseket is, skype-on vagy hasonlón keresztül, és találhatsz olcsóbban is. Egyik barátomék 10 ezret fizettek csak egy párkapcsolati terapeutának.

Ha erre sincs lehetöséged megoldás lehet egy pap vagy lelkész, vannak emberek akik szolgálatból végeznek ilyen jellegü tevékenységet, próbáld meg hátha az egyháznál tudnak segíteni, találni valakit. Lelki dolgokban biztosan tudnak segíteni.

Ahogy írtad is féltékenység lehet az alapja a problémádnak, magaddal kellene jobban kijönnöd, jobban szeretni magad. Nem tudom hogy kell valakit ebböl "kivezetni".

2021. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én megértelek.

Egyébként mindenki mindent visszakap.

Vannak emberek, akik igenis k*rva nagy fájdalmat képesek okozni. Nálad ez a nő váltotta ki.

Én annyira rettegek attól, hogy megcsalnak, hogy képtelen vagyok párkapcsolatot kialakítani. Na, ez nem beteg?


Elég sok a közös bennünk.

2021. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azthiszem én elfogadtam a megcsalás tényét és létezését. Értem, hogy régen a házasságok jobban működtek, mert sok esetben nem szerelemből házasodtak. A háborúk és a betegségek miatt az átlag életkor kevesebb volt, így nem éltek minden esetben öregkorig együtt az emberek. Már beletörődtem, és bele nyugodtam. Nem várom azt az embert aki örök hűséget fogad, mert nem várható el de azért remélheten, hogy talán erkölcsileg neki sem fér majd bele de már nem stresszelek rajta
2021. márc. 18. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy az a bizonyos nő NEM JOBB, nálad.
2021. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!