Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért "nyaralnak" most ilyen...

Miért "nyaralnak" most ilyen sokan?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk, egy olyan településen, ahol a házak úgy fele nyaraló. (A mienk nem az, itt vagyunk fixen 11 éve.) Most szinte mindenhol itthon vannak, szinte minden nyaraló foglalt. Miért? Miért költöztek le most ilyen sokan? Sokban még szerintem fűtés sincs, így meg végképp nem értem a dolgot. Menekülnek az emberek Budapestről?

2021. márc. 18. 10:02
 1/7 A kérdező kommentje:
A most alatt nem ezt a pillanatot értem, hanem úgy 1 éve kezdődött ez meg, de csak az előző hétvégén lettek hirtelen annyian, ami már feltűnő.
2021. márc. 18. 10:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki home officeban van vagy nyugdíjas, és a városban mondjuk egy kisebb lakásban lakik, annak sokszor kellemesebb, ha legalább egy kertes házban lehet "bezárva". Szerintem ez teljesen logikus. Nálunk szerencsére itthon is van kert, még jobb, mint vidéken, így nincs miért menjünk.
2021. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"de csak az előző hétvégén lettek hirtelen annyian, ami már feltűnő" - te magad írtad, hogy sok helyen nincs fűtés. Már nincs olyan hideg, egy kis kiegészítő fűtéssel is jól el lehet lenni, ha nem vagy kifejezetten fázós.
2021. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem menekülésnek nevezném, szimplán csak sok ember van otthon vagy home office-ban és nyilván kényelmesebb az ilyesmi egy csendes nyaralóban a világ végén mint egy panelban ahol ordít a szomszéd egész nap és ülhetsz egy egérlyukban.
2021. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megindokolták, még kiegészíteném azzal, hogy tudok 1-2 ismerősömről, akik idősebbek és félnek a vírustól, így már 1 éve lenn vannak a vidéki nyaralójukban.
2021. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtehetném én is inkábba a nyugisabb környéket választanám. Meg tavasz van, sokan ilyenkor mennek rendbe rakni a tél után a házat, kertet.
2021. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha meglenne még a 11 évvel ezelőtt eladott nyaraló, akkor én is inkább oda mennék, ha eleve home office és távoktatás van, kellemesebb a zöld környéken, mint a 6 sávos út mellett és szeretek kint lenni a szabadban is, tuti lépten-nyomon tennék-vennék a kertben.



Mondjuk nekem szenvedés a lakás és ha még meglenne a nyaraló, csak a munka meg az esti szabna gátat annak, hogy mennyit vagyok a nyaralóban.



28N

2021. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!