Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok linkelni egy cikket...

Tudnátok linkelni egy cikket ami pontosan és tömören leírja hogy mi is ez a 97% a nőknél? Vagy akár itt is leírhatjátok

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, de fogalmam sincs, hogy miről van szó. Mostmár engem is érdekel.
2021. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért leírhatnád, MIRÖL van egyáltalán szó!
2021. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

Valaminek a 97%-a ugyanannyi, akár nő, akár férfi számolja. Vagy mire gondolsz?

2021. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hat valami olyasmirol hallottam hogy a nok 97%-at a ferfiak megeroszakoltak vagy zaklattak...javitsatok ki ha nem, csak egy rovidke videobol csiptem el egy reszletet,ezert lettem kivancsi hogy ti tudtok e errol valamit
2021. márc. 18. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy van valami sajnálatos Isten háta mögötti harmadik világbeli település, ahol ez az arány.


Magyarországi statisztikát pl. ezt találtam hirtelen:

"A magyar nők nyolc százalékát, azaz hozzávetőlegesen 350 ezer nőt molesztáltak élete során szexuálisan. És jóval többen, másfél millióan vannak azok, akikkel saját bevallásuk szerint előfordult már, hogy kéretlen szexuális tartalmú megjegyzéseket, beszólásokat kaptak, amikről úgy érezték, nem helyénvalóak. A nők negyedét zaklatták már telefonon, 15 százalékuk után pedig leskelődtek már."

[link]

2021. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Tömény ostobaság.
2021. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azota amugy talaltam egy cikket, #5, #6 #1

[link]


ezzel ugye az egyetlen problema hogy az angol tudasom nem valami jo igy ha valakinek az megkoszonnem hogyha leirna igy nagyjabol

2021. márc. 18. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez így eléggé semmitmondó, "harassment" zaklatást jelent, de nem definiálják, hogy ezesetben mi számít zaklatásnak.

Azt hiszem, most a britek szeretnék betiltani a "catcalling"-ot (utcán beszólogatás a nőknek, nők után... nem épp kedves szándékkal), ha azt is beleszámolják, akkor teljesen hihető, ez szerintem kb. minden nőt érint, mindennapos jelenség sajnos.

2021. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 8-as mondja, nyilvános helyeken történő zaklatasrol szól. Amiben van igazság, mert habár nem vagyok a különösen szép lány, de sok kellemetlenséget éltem már meg a 4/6-oson például.
2021. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!