Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy érzi magát így a...

Ki hogy érzi magát így a covid járvány idején? Félelem tölt el? Netalán csalódott vagy? Hogy van Ön mentálisan?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Boldog vagyok, hogy még ritkábban látom a főnököm pofáját. Úgy érzem magam, mint egy szanatóriumban a home office idején. Ez a pszichopata az évek alatt teljesen tönkretett. Azt hiszem, ideje munkahelyet váltanom. Mondjuk fura ötlet pont egy gazdasági válság idején ez tőlem, nem is jellemző rám, de ez az elmebeteg fölöttem nem ér meg semmi pénzt.
2021. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én egyre frusztráltabb vagyok, nem félek csak zavar hogy ennyi mindenben korlátozva vagyok. Nem bulizni mennék, csak mondjuk télen mentem volna Szlovákiába síelni, mennék cipőt venni most, szívesen sétálnék késő este egyet a Duna-parton, beülnék a barátaimmal egy filmre. Sőt, nem gondoltam volna hogy ilyet mondok egyszer, de a suli is hiányzik már.
2021. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmi különöset nem érzek. Nem igazán változott az életem/ a családom élete a covid miatt. Egyikünk munkahelye se szünt meg, se munkarendünk, se semmi nem változott picit sem.
2021. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon hiányzik a koncert, zene, buli tánc, de részben tetszik a homeoffice
2021. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Én rászoktam a tegeződésre! Tedd ezt is kérdező, hidd el nem gáz. Aki neten magázódik, az bármilyen disznóságra képes.
2021. márc. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Zavar a maszk, az, hogy várni a vakcinabeoltási lehetőséget, zavar, hogy vannak, akik full távolságtartóak. Amúgy tök intro vagyok, de ez már nekem is sok...
2021. márc. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Jaj annyira unalmas vagy már a kérdéseiddel. Az önözésről és erről a témáról felismerhető vagy.

Múltkor valami bugyuta szavazást is indítottál. Nem sok életed lehet.

2021. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok csalódott, mert a munkáltatóm belekényszerít egy olyan dologba, amit nagyon nem akartam.
2021. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!