Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Az újrainditási tervben...

"Az újrainditási tervben lesznek olyan szolgáltatások, amiket csak a vakcinaigazolvánnyal rendelkezők vehetnek igénybe." Ez miért igazságos??

Figyelt kérdés

Ma reggeli hír.

Ilyet hogy csinálhatnak? Én hiába regisztráltam huszonévesen, sosem fogok oltáshoz jutni. Ezért korlátozni fognak. Nem akkor lenne igazságos ilyet bevezetni, ha mindenki számára elérhető lenne a vakcina?

Kezd tele lenni a hócipőm az egésszel.


2021. márc. 19. 08:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem kellene rémhíreket kelteni. Júniusig, talán már májusig mindenki megkapja az oltást, aki regisztrált. Méééég te is.
2021. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
bullshit hiszti amit nyomsz. engedd el.
2021. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ez miért rémhír? Ma reggeli nyilatkozat.

Sokat érek vele júniusban, ha addig korlátozni fognak.

Aki meg egyáltalán nem akarja beadatni,az rá lesz kényszerítve. Még szerencse, hogy "nem kötelező az oltás". Hányinger ami megy!!

2021. márc. 19. 08:43
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

Amíg jelentkezni kellett az oltásra: engem nem érdekel, minek az, úgyis csak egy nátha, majd elmúlik, csak a krónikus betegeket öli meg stb.

Most, hogy hátrányba kerülhetnek azok, akik nem jelentkeztek: Brühühü, nekem nem fognak járni bizonyos jogok, szemétség, miéééér????

Nyomik.

2021. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem az oltásra. Nem értelek.
2021. márc. 19. 08:49
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Hiába a regisztráció. Egészséges fiatalok fognak utoljára sorra jutni. Ha ezt meglépik, ez negatív megkülönböztetésnek minősül. Logikusan átgondolva majd a krónikus betegek meg az idősek csinálhatnak majd akármit (akik amúgy nem is szeretnének mondjuk), a fiatal, aki meg menne mindenfelé, ő nem. És nem ő tehet róla, hogy a regisztráció ellenére még nem oltották. Ilyen formában ez felháborodást fog szülni.
2021. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Milyen szolgáltatások ezek, azt lehet tudni? Lehet, hogy nincs is rá napi szinten szükség.
2021. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van, Kérdező! Ez tényleg gyomorforgató! És igazságtalan is, mivel világosan megmondták, hogy nem ismerik a védettséget, ugyanúgy fertőznek az oltottak is, nem tudják mi lesz a hatás hosszú távon. És képmutató hazug banda, mert igenis a kötelező felé haladunk, hogy rohadjanak meg!
2021. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#6: Mert neked mire fel ekkora az arcod? Az miért tehet róla, hogy nem kapja meg még sokáig, aki egészséges huszonéves?

Nagyon irritáló a stílusod. Senki nem tehet arról,ha valami miatt hátrébb kerül a sorban.


#7: Pont erről írok. Làtom vére valaki megértette. Nyilván mindenkit be fognak rakni elénk.

2021. márc. 19. 08:54
 10/20 A kérdező kommentje:

#8: Még nem tudni. A hülye konzultáció alapján jutottak erre a döntésre...


#9: Bizony!! Kötelezővé fogják tenni szépen lassan ilyen intézkedésekkel. Akkor nem kéne úgy beharangozni, hogy választható a dolog.

2021. márc. 19. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!