Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy lány...

Fiúk! Szerintetek egy lány kis mellel is vonzó?

Figyelt kérdés
Hogy jön be nektek leginkább egy lány? Formás fenék kis mell? Vagy fordítva? Vagy mindkettőre igényt tartotok?

2021. márc. 19. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Formás fenék, kis mell
Nagy mell, lapos fenék
Formás fenék, nagy mell
Egyéb, inkább megírom válaszba
Egyáltalán nem számít
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Segges vagyok, így lapos hátsóval nincs esély, de a mellek nem igazán érdekelnek, persze ne legyen férfias.
2021. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a formás feneket szeretem, kis mellel párosítva, de nem ezt néztem soha első helyen.
2021. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mell, lapos fenék szerintem nagyon kiábrándító. A legrosszabb párosítás.
2021. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát most kinek mit jelent a formás. Nekem mindkettőből a kicsi tetszik, ami a méretét illeti, de sokaknak ez lapos (akármilyen alakja is van). Természetesen vékony alak mellé. Szóval szerintem igenis lehet vonzó, sőt olyannyira, hogy a nagy nekem nem is tetszik. Alapvetően pedig nem a mell határozza meg, hogy az adott illető tetszik vagy sem. Nálam nem bír akkora vonzerővel. Teljes mértékben ízlés kérdése. Az számít igazából, hogy mi tetszik a párodnak, ha pedig nincs, akkor a leendőnek vagy aki neked tetszik, de hogy neki mi az ízlése, az egy kiváló kérdés.
2021. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám: arányos legyen a teste!

A kis mell remélem nem deszka nőt jelent. Egy vékony nőn a kis mell mutat jól. Ha még formás popsija is van, akkor abszolút tökéletes alakja lehet.

2021. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kis mellel is lehet vonzó. Nekem is volt ilyen barátnőm, egyáltalán nem zavart.
2021. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sokféle típus tetszik, de ha pici a cici, akkor inkább vékony lányon áll jól.
2021. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Á.Zoli ***** válasza:
79%

Ha minden más rendben van, külsőleg és belsőleg is, akkor a cici nem fogja érdekelni a párodat.

Nagyon sok a kisebb cicivel rendelkező csinos nő 👍😊

2021. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Tőlem lehet kicsi, vékony popsi, és kicsi cici is. :) Az egyik véglet, amit imádok.
2021. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!