Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkon lehet jelenteni...

Anotalkon lehet jelenteni valakit?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy begyógyszerezte és megerőszakolta a húgát. Lehet, hogy blöfföl, de nem vagyok biztos benne. Ilyenkor mit lehetne tenni?

2021. márc. 21. 05:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mented a beszélgetést és a lap alján a kezdőoldalon az email címükre küldöd. Így tudod jelenteni.
2021. márc. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Vagy bemész a rendőrségre a mentett beszélgetéssel és jelented. De sajna előfordul hogy ilyennel is kamuznak.
2021. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez beteg. Az oldalnak jelentsd szerintem. Valószínűleg kamu, de nem normális aki szerint ez vicces.
2021. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as sajna vannak ilyenek. Volt olyan aki ilyeneket írt és egy évtizeddel ezelőtti fórumon tárgyalták ki hogy kamuzik és ezt egy évtized után is művelte.


Sajna az anotalkrol is olvastam online híreket. Gyermekvédők tesztelték az oldalt. Egyszer én is jelentettem az oldalon hogy nézzenek utána egy kisgyereknek rendőrség segítségével és jelezzék az anyukának és az elvált apukának, bár nem biztos hogy kisgyerek volt. Megszálottan kereste a párját 8 évesen felnőtt kategóriába és nem akart se inni, se enni míg meg nem találta a párját. Mentettem a beszélgetést és jeleztem az anotalknak. Szartak válaszolni. Bár egy szülő észreveszi ha a gyereke nem akar étkezni, inni, de print screen és küldtem is.

2021. márc. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Javítom. Nem ugyanezt írta amit neked csak hasonlót és nem volt tettlegesség csak tervezte és nem is a hugával hanem a szomszéd lányával. Mivel akkor nem tudtam hogy kell jelenteni jól kiosztottam a pasit vagy csajt vagy csajokat vagy pasikat vagy tinédzsereket és offoltam a chatet. Ki tudja ki vagy kik voltak. Bezártam a beszélgetést nem tudtam akkor, hogy print screenelni kell és emailbe küldeni. De napokkal később találtam egy 10 évvel ezelőtti fórumot már nem emlékszem a fórum nevére, ahol kamu embereket tárgyaltak ki akkor írták hogy ez a nem tudom milyen nemu ember csak kamuzik és akkor is évekkel később mindig ugyanazt kamuzta és akkor már nem 13 éves volt a lány.


Van sajna hogy fiatalok szórakoznak. Nagyon nem vicces.

2021. márc. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Később jöttem rá hogy kell jelenteni akkor kértem is segítséget hogy segítsenek a kisgyereknek aki éhezteti magát mert nem találja a párját felnőtt kategóriába. Ha kamu ha nem nem az én dolgom ezt kideríteni de ez olyan dolog ami necces és ha nem kamu akkor minél előbb segítségre volt szüksége, de az anotalk semmit nem válaszolt. De ez már nagyon rég volt azóta nem tudom változott-e valami.
2021. márc. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy print screenről hogy fogják megtalálni? Honnan lesz meg az ip cím?
2021. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Egy le screenshot-olt beszélgetés még nem bizonyíték semmire, azért nem válaszol az Anotalk, mert nyilván nem foglalkoznak ilyen hülyeségekkel.

#6:

Az meg a te hülyeséged, hogy ennyire bekajálsz ekkora ostobaságokat, hogy 8 éves gyerek önéheztetéssel akar öngyilkos lenni. Egy ennyi idős gyerek még nincs is tisztában ilyen dolgokkal.

2021. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as nem kajáztam be, de ahogy a kérdező is írta nekem se volt egyértelmű mert a stílusa gyerek stílus volt. És azt egy felnőtt nem tudja produkálni anélkül hogy ne lenne a chat tartalomba ezzel ellentétes elszólás.


Amugy te IT teruleten dolgozol hogy szerinted egy képernyőfelvétel nem bizonyíték?


Ha küldi az időt percre pontosan akkor az ip címet tudják csekkolni ugyanis azt tárolja a gép.

2021. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem a te géped tárolja az ip címet amúgy... És te it-s vagy?
2021. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!