Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok arra amikor...

Hogyan reagáltok arra amikor egy maszkot nem viselő ember jön veletek szemben az utcán?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Rajtam felig van, orr alatt, es leszarom ha vki nem hordja jol teszi
2021. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Elozo vagyok: ram mar egy mami akart rendort hivni mert ketten altunk zold ovezetben kb 10 meter tavolsagra es az orromon nem volt a maszk. Nemis ertem miert kell bepofazni csak ugy. Kinevettem es hallgattam tovabb a zenem, gondolom o meg kozben 5 szor elatkozott 😀😀
2021. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sehogy, 1,5 méter mindekitől azt csók.
2021. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%
Én hordom az utcán is és ha nincs a másik emberen az engem nem érdekel mert rajtam van és elvileg nagyon véd.Utcán egyébként szerintem kicsit túlzás,zárt térben viszont van értelme.Ha nem lenne kötelező akkor én biztos hogy nem venném fel az utcán is.Izzadok tőle és folyamat viszket az orrom tőle és folyik is mert irritál szóval nem szeretem viselni.A legrosszabb ha párás az idő és bevizesedik totál és kb rárohad az ember arcára és melegben is roppant zavaró tud lenni
2021. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Akármikor megyek az utcára sehol egy emberfia, itt-ott megy valaki akkor minek?
2021. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!