Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt hallottam,hogy aki születé...

Azt hallottam,hogy aki születése után rögtön inkubátorba kerül és nem ölelheti magához az anyja az érzéketlen ember lesz vagyis kevésbé tud szeretni és az érzelmeit kifejezni. Szerintetek ez igaz?? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én is inkubátorban voltam az életem kezdetén 3 hétig, és én nagyon tudok szeretni feltétel nélkül és érdekes nem vagyok gátlásos sem. Bárkit közel engedek magamhoz és gyorsan meg tudom szeretni az embereket és sok ölelést puszit igénylek és mindenféle gátlás nélkül adok is.

És az emberekkel is jól tudok kommunikálni.


Akkor szerintetek rajtam nem jött ki semmennyire, hogy az életem elején nem kaptam elég szeretetet? De anyukám azt mondta utánna bepótolták szóval lehet az miatt tudok ennyire gátlástalanul mindenkivel kapcsolatot ki alakítani, és nem érzem magam feszélyezve az emberek társaságában és tudok mindenkit feltétel nélkül szeretni.



2021. márc. 24. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Te vagy az élő cáfolat a kérdésedre.

Akkor minek tetted fel?

2021. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból.
2021. márc. 24. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez úgy hülyeség ahogy van.

Alapból 3 éves korod előttre nem is nagyon emlékszel.


Én nem voltam inkubátorba, 20 év alatt meg sose voltam szerelmes, a puszikat és az ölelgetést meg szívből gyűlölöm.

2021. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ostoba kérdes
2021. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt javasolom, hogy tanulj meg normális forrásokból tájékozódni és ne dőlj be minden szarnak amit a neten olvasol. Elég ciki, ha komolyan elhiszed amit írtál.
2021. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem egyetlen történésen múlik ez. Ha valaki inkubátorban kezdte, utána is "ridegtartásban" nevelték (volt egy időszak, mikor úgy gondolták, nem szabad fölvenni a síró csecsemőt - elég buta elképzelés volt), na akkor lehet, hogy az lesz, amit írsz. De egy-két apróbb trauma még nem okoz súlyos, maradandó bajt.
2021. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből inkubátorba kerültem, mert 2 hónappal korábban, 1 kilósan születtem. Anyám nagyon érzelmi analfabéta, de biztosan nem amiatt, hogy nem tartott a kezében anno. De az nagyon megviselte, hogy majdnem meghaltam, mert a bátyám meghalt 2 hónaposan, mindössze 1 évvel előttem.
2021. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy anyum azt mondta, hogy csak a szerencsén múlott, hogy életben maradtam... mert nagyon kicsi sullyal születtem és mellettem két másik csecsemő sorstársam meghalt.
2021. márc. 24. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen igaz, nem fog ettől elvadulni, de érezhetően lesznek nehézségei a társas kapcsolatok terén.
2021. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!