Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen újabb diplomát...

30 évesen újabb diplomát szerezni?

Figyelt kérdés

Mi motivált, hogy a huszas éveid végén/harmincas éveid elején újabb felsőoktatási tanulmányokba kezdtél bele?

Milyen szakon tanulsz/tanultál?

Kort és nemet is írjatok!



2021. márc. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most szereztem diplomát még 23 évesen, de anyám is elkezdett közben egy levelezőt 47 évesen. Én már megkaptam a diplomám, anyám most áprilisban adja le. Szóval engem motivál, hogy később letegyek még egyet. Bár én gazdinfó diplomát raktam le, anyám meg Közösségszervezésből levelezőn végez még 49 évesen :)
2021. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Az motivált, hogy az időben elkezdett felsőoktatási tanulmányaimat nem tudtam befejezni és már k***ára untam a több műszakos okádékot, amit egy szál érettségivel munkaként végezhettem. Így az eredetileg kitalált és soha be nem fejezett gépészmérnöki helyett közösségszervezésre mentem, mert az volt a legkönnyebb szak ott, ahol laktam.
2021. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Le a kalappal mindkettőtök előtt! Szerencsés vagy, hogy anyukád ilyen jó példával jár elő!:)

Köszönöm a válaszodat!

2021. márc. 24. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Én sem fejeztem be huszonévesen az egyetemet. Több oka is volt, elmentem dolgozni, aztán egyre lejjebb a lejtőn. Mentálisan is. Most negyvenhez közel levelezőn tanulok és mellette új munkahelyet keresek.

A szakot nem írom le, ha nem baj, de nem könnyű (igazából k.........rva nehéz, de megéri).

Fiatal vagy még nagyon.

2021. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1: Ez igen! Tényleg le a kalappal. Anyukàd nem semmi!
2021. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy fejeztem be az egyetemet hogy SOHA többet, de 10 éve dolgozom és sikerült kiégnem. Megtetszett a kontrolleri munka, elindulnék ebbe az irányba esetleg, de nem érzem még, hogy én beiratkoznék egyetemre.
2021. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!