Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki miért örül ma? Legyen egy...

Ki miért örül ma? Legyen egy pozitív is ezekben a sötét időkben! 19/l

Figyelt kérdés

Vettem gumikacsát, találtam olcsón jóillatú öblítőt, és jött az értesítő, miszerint holnapra várható a csomagom.


Nektek milyen kis örömötök van ma?


2021. márc. 25. 14:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%

Holnap péntek és közeledik a hétvége 😢

20/f

2021. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy szép kezdeményezés.
2021. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
32%
Nincsenek sötét idők szerintem. Teljesen jól megy az élet. Élvezem hogy jó vagyok a munkámban és építem magam, mint minden nap.
2021. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%
Sötét idők csak annak vannak aki nem világosítja fel magának, családjának, barátainak. Hazamegyek munkából, kertészkedek, minden nap eljön 3 éves unokám sétálunk, szaladgálunk, hintázunk, nevetünk.
2021. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

Max annyi, hogy online beszélgethetek kicsit a barátaimmal, és, hogy egyáltalán vannak barátaim.

De ezen kívül elég depresszív időszakomat élem most, szóval nem jut eszembe más. Karanténban ülök itthon és már kezd elegem lenni ebből a bezártságból.

2021. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
Lábaztam egy hatalmasat! :)
2021. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Sötét idők alatt azt értem, hogy a csapból is covid folyik. Facen kerülöm a kormány értesítéseit, apukámtól és az osztálycsoportban megtudom, amit feltétlen tudni kell. Ehhez képest mégis feldobta, ami alatt kb 3000 egyik szitkozódó és sötét hangulatú komment követte a másikat. Itt az oldalon is sokan azért írják ki a kérdésüket, mert nincsenek jó passzban, nem tudják mit tegyenek. Anyám is meséli, hogy egyik régi ismerőse covidos lett. Sok más ember pedig face posztok alatt írják, mennyire nincsenek jól, mennyire betett nekik a covid. Erre értem a sötét időket, és persze a bizonytalanság, hogy meddig tart, mikor lesz vége, mi lesz még itt.


Azon kívül, hogy apukámért aggódom, mert ő dolgozó ember, engem pl a korlátozások nem érintenek és semmivel nem érzem magam rosszabbul, mert moziba vagy ilyesmi helyekre nem mehetek, eddig se mentem. Viszont a jövőmet érinti, és itthon is van emiatt nyűg. 🤷‍♀️

2021. márc. 25. 14:26
 8/32 A kérdező kommentje:
Szóval gondoltam, ha már nagyrészt mindenhol negatív dolgokat olvasok, most jöjjön némi pozitív löket.
2021. márc. 25. 14:27
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
Örülök,mert létezem.
2021. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jól sikerült az első adag olasz zsemle, amit most sütöttem életemben először. Szeretem az élet apró örömeit, egy ilyen kis dolog is fel tud dobni :)
2021. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!