Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra melyik az év...

Számotokra melyik az év legjobb időszaka?

Figyelt kérdés
mivel maximum 10 opciót lehet megadni a szavazásnál, ezért nem hónapokra, hanem másfél hónapos egységekre lebontva

2021. márc. 26. 15:22
A kérdező szavazást indított:
január 1. - február 14.
február 15. - március 31.
április 1. - május 15.
május 16. - június 30.
július 1. - augusztus 15.
augusztus 16. - szeptember 30.
október 1. - november 15.
november 16. - december 31.
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen a nyári időszak. Balaton, sunshine, Yeah !!!
2021. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az őszi és a téli időszak. Nagyon nehezem viselem a nyarat a meleg miatt, viszont novembertől februárig teljesen jól vagyok lelkileg és testileg is.
2021. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz döntés. A nyarat nagyon imádom, még a gatyarohasztó hőség ellenére is, igyekszem mindig az előnyeire koncentrálni. Sokkal szabadabbnak és tettrekészebbnek érzem olyankor magam, valamint tetszik az is, hogy sokáig tart a nappali világosság.

Mégis inkább az október-novemberi időszak mellett tettem le a voksom. A hűvös-füstös-bekuckózós őszi hangulat és a halloweeni feeling, mindig is nagyon a szívem csücske volt.

2021. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nyár! Sok napsütés, sokáig van világos, olyankor szép a kert és az erdő.

A tavaszt is szeretném, ha nem lenne tele pollennel. :))

2021. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Tavasz és nyár, de leginkább a tavasz. Akkor nincs túl meleg, se túl hideg. Pont kellemes. Nyarat azért szeretem, mert bár nem szeretek izzadni, a telet nem szeretem a hideg és a jég miatt. Kínszenvedés a kutyaséta. A naposabb napok egyébként is jobb kedvre derítenek egy kicsit.
2021. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
A tavaszi időszak a kedvencem, szeretem nézni ahogy kinyílik a természet és egyre melegebb lesz. A telet is szeretem, pláne ha esik a hó, de az a közlekedést nagyon megnehezíti. Az őszt és a nyarat nem annyira szeretem, az időjárás miatt.
2021. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
81%
Nekem a vénasszonyok nyara a kedvencem.
2021. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szeptember vége-október eleje. Mikor a lombok már színesednek, de még kellemes az idő. A kora őszi hangulatnak nincs párja.
2021. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
A nyarat imádom, 25 fok felett kezdem jól érezni magam
2021. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik szöveges válaszra ment a zöld.
2021. márc. 27. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!