Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ultrakínos! Komolyan ennyire...

Ultrakínos! Komolyan ennyire gáz lenne ez a barátom haverjánál?

Figyelt kérdés

Buliztunk, táncoltunk, ettünk, véletlenül befingottam tánc közben, de nem tudták hogy én voltam. Később az este folyamán nagydolgoztam egyet és ezzel cinkeltek egész este, hogy a "szőke cica" idegen területet jelölt meg és hogy leraktam az atombombát...


Most érezzem magam rosszul amiatt mert vécéznem kellett és nem tartogattam?



2021. márc. 28. 03:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező: Igen, van. Az a lényege, hogy egyik munkatárs se bűzölje tele a vécét a munkahelyen, az nem arra való, hanem intézze csak el szépen odahaza a nagydolgait.

#4 voltam.

2021. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te önhibádon kívül fingasz? :O
2021. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, véletlenül kicsúszott egy puki, veled talán még nem fordult elő ilyen soha?


Az már csak ráadás szerencsétlenség volt hogy pont tánc közben szaladt ki a puki.

2021. márc. 28. 23:12
 14/17 A kérdező kommentje:

11-es


Hát nem tudom, én szoktam kakilni a munkahelyemen is és még sosem szólt érte senki.

2021. márc. 28. 23:14
 15/17 anonim ***** válasza:

na itt van megint:D


2-3 wc eldugulós kérdés után most fingással rukkoltál elő látod megy ez:DD

2021. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11#, miért lenne büdös????
2021. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normális dolog,emberek vagyunk és mind fingunk és nagy wc-zünk,aki ebből problémát csinál az egy mongolidiota.
2021. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!