Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért keresned meg a volt...

Miért keresned meg a volt barátnőd et mikor ott van neked a jelenlegi párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
De ha rá kérdezel, hogy milyen a jelenlegi kapcsolata nem halylando válaszolni és inkább terel.Akkor egyáltalán mi a franc ak írt, keresett meg? Mit akar az ilyen? Közöltem vele nagyon beszélni sem akarok vele amíg ott van, nem leszek se harmadik és ki b.... i se akarok a leányzóval. Annyi gerinc és tartás van bennem. N31
2021. márc. 28. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

hajlandó*

ne haragudj ez nagyon bántotta a szemem.


sok oka lehet, hogy miért keresett. ez függ attól is, hogy váltatok el, mikor, stb.


néha én is írok az exemnek, hogy miujság vele, hogy van, mert szimplán érdekel, hogy mi van vele. a mi szakításuk csúnya volt, de később meg tudtuk beszélni a dolgokat, és jó viszonyban váltunk el végül. ráadásul ennek már 6 éve.

2021. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat a telefonom át javította, azért vannak hibák és csak utólag olvastam át!

Ha rá kérdezek miujsag velük, nem válaszol terel stb... Szerintem gondolhatta volna ha már ír rá fog kérdezni a másik de ő mindent tudni akár rólam.. Nem értem

2021. márc. 28. 09:08
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
ez esetben lehet a féltékenység az oka
2021. márc. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3? Ki részéről? Én nem vagyok rájuk, jelenleg nem is akarok ismerkedni engem a munkám jobban érdekel mint a férfiak :)
2021. márc. 28. 09:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
az exed féltékeny, tudni akar mindent, kivel mit csinálsz, kavarsz e vkivel, stb. valószínűleg nem boldog a kapcsolatában sem.
2021. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5 nagyon szépen köszönöm!
2021. márc. 28. 09:33
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Ha annyi tartás lenne benned, akkor nem mondogatnád neki, hanem megszakítanád vele a kapcsolatot...

De gondolom a hiúságodnak jól esik, hogy az új mellől visszakacsintgat

2021. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7# beszélni sem lehet vele? Mint már mondtam van gerince és tartás OM nem ugrok a karjaiba, pedig bármikor megtehetnem!! látom a fogalommal se vagy nagyon tisztában! De a kotozkodes és a kioktatast nagyon megy
2021. márc. 28. 10:00
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

És ha jól esik neki? Az én exem dettó ugyanezt csinálja, csak nálam le is van tiltva. Új számokról keres Viberen. Igen, simogatja az egomat, és? Igenis jól esik, hogy ő volt a f.sz és most ő szenved, mert hiába van hónapok óta mással, nem bír leszakadni rólam.

Emiatt miért is a megkeresett félnek nincsen tartása? Ja, mert válaszol 1-2 kérdésre. Aha. Oké. :D

2021. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#9: No komment, hívjuk álszentnek? Mindegy. A lényegen nem változtat
2021. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!