Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen olyan különleges és...

Milyen olyan különleges és egyedi külföldi nevek vannak amik szerintetek nagyon szépek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 21:36
1 2 3
 1/24 Argloss ***** válasza:
31%
X Æ A-12
2021. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
Béla, József, Géza, Mihály, Mária, Erzsébet, ezek ma igen egyediek és különlegesek, mert mindenki Bence, Noel, Dominik, Milán, Zalán stb.
2021. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Scarlett és Kaisy tetszik a lány nevek közül.

A fiú nevek közül meg a Casey tetszik idág😅

2021. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
3%
5 téged is eltiltanálak a gyerekvállalástól. Meg persze a választójog gyakorlásától is.
2021. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

#6 az egy dolog, hogy tetszik az a külföldi név, de attól nem adnám a gyermekemnek.

Egyrész a magyar írásmódja ronda lenne ezeknek a neveknek, másrészt Magyarországon élek. Büszke vagyok egy részére a magyar kultúrának-persze nem a te típusodra.


Egy Mihály, vagy egy Bernadett, Ivett is ugyanolyan szép név.


De ha neked a szövegértésed meghaladná egy óvodás szintjét(ez lehet sértés az ovisokra), akkor a kérdésre válaszolnál, és nem itt élnéd ki a bánatodat. Szép estét!

2021. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Na állj, kibeszél itt gyerekvállalásról? Nekem nem tölti be rendesen a kérdést?

Egyszerűen KÜLFÖLDI neveket kért, ami különleges és egyedi. Erre jönnek a Bélával meg Erzsébettel, ami még véletlenül sem külföldi.

Tehát KÜLFÖLDI nevek amíg tetszenek: (Nem tudom mennyire ritkák): Lark, Brooke, Nicole, Sophie.

Ettől még nem adnám őket Magyarországon a Magyar gyerekemnek, csak pl. fimnézés közben megjegyzem milyen jól hangzanak, ahogy tetszenek a zsiráfok is mégsem kellene egy otthonra

2021. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

Szilvána

Szofia

Szájuri

Szári


nekem ezek a női nevek tetszenek

2021. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Férfi: Wandrille, Cédric

Női: Liana, Zainab

2021. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
"Kendrá"
2021. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Boris
2021. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!