Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van jelentősége, ha egy srác....

Van jelentősége, ha egy srác. Munka miatt napi szinten beszéltünk. Aztán meg amikor már nem is beszélünk egyszer cska írja hogy azt álmodta, hogy férjhez mentem.. Van jelentősége az álmok ak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs...
2021. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az álmának nincs jelentősége, annak lehet, hogy írt neked.
2021. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért irhatta le nekem?
2021. márc. 29. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Én akkor írnék ilyet, ha foglalkoztatna a lány, akinek írom. Ezzel akár elkezdődhet egy beszélgetés, ami nem a munkával kapcsolatos.
2021. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért lehet, hogy csak úgy ilyeneket álmodik...
2021. márc. 30. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Az nem feltétlenül jelent valamit, én is álmodtam már barátokkal, ismerősökkel. Nincs bizonyított jelentése az álmoknak. Mondom, inkább annak lehet jelentősége, hogy elmondta neked. De úgy tűnik neked sem közömbös a srác.
2021. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak aztán meg írtam , hogy haha, miket álmodsz :P és át is váltott covid témára. :D
2021. márc. 30. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Én csak azt tudom, hogy biztos hogy akkor írnék ilyet egy lánynak, ha ismerkedni szeretnék vele.

Tudja, hogy nincs most kapcsolatod?

2021. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy, van kapcsoltam, de azt is tudja hogy olyan se veled se nélküled.

Párommal tudjuk mind ketten hogy vége lesz csak még nemjött el az idő

2021. márc. 30. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor mond el neki, hogy a jelenleg nem úgy néz ki, hogy férjhez akarnál menni!

Persze nem úgy, hogy most ezt megírod neki, hanem esetleg hozd fel a témát, mondjuk kérdezd meg nem álmodta-e meg, hogy mi volt az esküvőn, aztán beszélj erről, hogy nem tervezel esküvőt, vagy ilyesmi.

2021. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!