Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért az igénytelen nő szólj...

Miért az igénytelen nő szólj meg a másikat?

Figyelt kérdés
Úgy beszél mint egy kocsis (és még nagyon szépen fogalmaztam!!) igénytelen, nem ad magára, le nézi a másikat és azt élvezi ha hazudhat róla (pl szomszédom ez a nő). Húzza a száját ha még lát, vagy úgy néz rám mintha még akarna ölni. N28
2021. márc. 30. 18:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan mi a baja velem? Köszönő viszonyban vagyunk és ennyi... Ez ki maradt elnézést!
2021. márc. 30. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Minek foglalkozol vele? Akik ismernek, azok tudják milyen vagy, a többiek véleménye meg nem számít.
2021. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi a bjom vele, hogy sajnos elkerulni sem tudom mivel a közvetlen szomszédom... És nem igazán tudom a kutyát úgy le vinni hogy vagy ne meregetne vagy ne úgy nézzem rám, hogy mindjárt nekem jönne...
2021. márc. 30. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

NÉZNI szabad! Meg a nézés NEM megszólás, legfeljebb bunkóság.


Ne nézz rá, akkor nem látod, hogy rádnézett!


Felénk az oviban voltak ilyen panaszok, hogy a "Kati rámnézett"!

2021. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 ez k.... a intelligens volt.. Pf
2021. márc. 30. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Amilyen a kérdésed!
2021. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
És? Fáj ez neked? Bántott már téged?Beszólt már? Minek nézel rá? Ezt én sem értem
2021. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézz vissza, egyenesen a szemébe, és várd meg, hogy ő fordítsa el először a tekintetét.
2021. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!