Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnéd beoltatni...

Miért nem szeretnéd beoltatni magad?

Figyelt kérdés
A kérdésem természetesen azokhoz szól, akik nem szeretnének a koronavírus ellenn oltást kapni. Kíváncsi lennék az okokra.

2021. márc. 30. 21:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*ellen (bocsánat, elírtam)
2021. márc. 30. 21:18
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én személy szerint nem az oltást ellenzem, de első körben megvárnám, melyik oltóanyagnak milyen hatása van a szervezetre, illetve milyen "korlátozásokkal" jár például utazás külföldre, stb.
2021. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Én oltáspárti vagyok, de jelenleg koronás, tehát nem oltakozom még 3 hónapig tutira.
2021. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Még egyik oltás sem tűnik számomra 100 %ig megbízhatónak és ráadásuk még csak választani se nagyon lehet. Félek hogy van valami betegségem, amiről nem is tudok és előhozza. Még várnék egy picit.
2021. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok emberkiserlet resztvevoje raadasul a sajat felelossegemre. Uge ezert iratjak az emberekkel az oltast kero papirt....


Na meg az infulenza esslen se oltattam meg a h1n1 ellen se.

2021. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

1. Miért oltatnám be magam?

2.A vakcinák hatékonyságát még az orvosok is hümmögve magyarázzák. Ha ő se tudja,akkor majd én ész nélkül beadassam?

3.Tuti nem fogok erre pénzt kidobni,inkább az egészségemmel törődök,és az immunrendszeremmel,és persze az egészségbe a tisztaság is beletartozik.

4.Ha egymásét veszik,hogy lehetne megbízni ezekbe a hlyékbe?Az az ország veszi a kínait,a másik meg ezt,meg azt,és akkor olyan ország aki előállít,az miért vesz mástól?Mert olcsóbb,mint otthon legyártani?Vagy a sajátjába se bízik?Vagy mi az isten?Hagyjuk már.

2021. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Egy C-vitamin tablettát se veszek be szívesen, azért.

Az egészséges táplálkozásban, megfelelő testmozgásbann, természetközeli munka- és lakókörnyezetben, életritmusban hiszek... több mint hiszek, gyakorlom is ezeket. Zárójel: 2 évente vagyok beteg, kb 2 nap alacsony lázzal és ágyban fekvéssel. Voltam koronás is, ugyanez, elhúzódó változatban. Ha újra jön, újra megküzdünk.

Ha kötelező lesz, nem kérdés, beoltatom magam.

De ha bármilyen korlátozással jár, ami érint, akkor is.

Egyelőre viszont se nem szeretem kérdés se elég oltóanyag nincs, szóval nem kellene ezt firtatnk.

Főleg nem hátrányokat belengetni a nem beoltottaknak. Meg kéne várni akkor is olyan fene veszélyes-e ez a vírus, ha mindenki, aki szerette volna, beoltatta magát.

Aztán lehet hogy még többen be szeretnék. Lehet hogy nem is lesz rá szükség. Komolyan nem értem ezt a kezdődő hangulatkeltést viszont annál vészjóslóbbnak tartom. Remélem sárga csillagot nem osztogatnak majd sehol :/

2021. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
4-es, lehet választani, Nagyapámat akarták Asztrazenekával oltani, de mondta hogy az nem kell. Mondták hogy okés, akkor ha lesz más, hívják.
2021. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
A sima influenzára nem tudtak 100%- ban védő, biztonságos vakcinát készíteni 100 év alatt. De egy vadiúj, sosem látott vírusra 1 év alatt igen? Ráadásul több fajtát is. Ne már. Ki hiszi ezt el? Maradjunk annyiban, h az emberkisérletek szakaszban tart a dolog. Nem vagyok konteós, de inkább üzlet és politika szaga van a dolognak. A hosszútávú következményekről fogalma sincs senkinek, és felelőséget se vállal senki. Egyenlőre inkább várok.
2021. márc. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Párom "helyett" válaszolok, én beoltatom magam, ő nem: olyan alapbetegsége van, ami miatt semmilyen oltás nem ajánlott neki alapvetően. A kezelőorvosát nemrég kérdezte, ő azt mondta neki hogy még várjon, lehet hogy majd mrns vakcinát kaphat, de ne siesse el, még nincs elég adat a betegsége és az oltás kapcsolatára vonatkozóan. Szóval egyelőre nem regisztrál, még vár, és lehet hogy később se oltatja be magát.
2021. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!