Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerek vagy kutya?

Gyerek vagy kutya?

Figyelt kérdés

Ha csak az egyik lehetne.

Egyértelműen 100000% hogy kutya!😊

Hányok a gyerekektől.Kíváncsi vagyok a szavazás eredményeire és hogy mennyire állatbarát,vagy Gileád(szolgálólány meséje) az ország.



2021. márc. 31. 20:29
A kérdező szavazást indított:
Kutya
Gyerek
Elljémán nősténykanca az a dolgod XD áldassék a gyümölcs
Állatkínzó vagyok
83 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Macska miért nincs? Se gyerek, se kutya nem kell.
2021. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Én a kutyára szavaztam, de csak azért, mert még túl fiatalnak érzem magam az apasághoz.

2021. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
45%

Gyerek.

Könnyebb betanítani, hogy a kert melyik részére szarjon, nem bolhásodik, nem ugat egész éjszaka, és a házimunkába is besegít.

2021. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
57%
kutya! ... mi mas? :) Egy hulyegyerek? ... persze ertem en, hogy novelni kell a nepet ... de azert nem minden gent kellene tovabborokiteni, ahogy latom :)))
2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
67%
macska 🐱
2021. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
49%
Egyik se
2021. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
11%
... asszony! ... hol a sorom? :)))
2021. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%
Én a gyereket választanám, mert már van kettő is. Nekem van párom és boldogok vagyunk 2 gyerekkel, de később tervezünk egy kutyát is.
2021. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
Hiányolom az "egyik se" opciót.
2021. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
59%

Én szeretnék apa lenni, úgyhogy én a gyerekre szavazok elsősorban.

Az állatokat is imádom, én kutyapárti vagyok (főleg mudi kedvelő), mindenképpen szeretnék kutyát is a házhoz majd a jövőben, de számomra egy kutya nem lenne összehasonlítható a saját gyerekemmel. Ugyanakkor számomra a kutya is a család részét képezi.


Én úgy tudnám elképzelni a jövőbeli családom, hogy legalább 1 gyerek és mivel én imádok kertészkedni már kiskorától kezdve természetbarátnak nevelném őt, amolyan kiscserkészként, megtanítanék neki mindent amit a világról tudni szeretne, de nem kényeztetném el, sosem bírtam azokat akik alá mindent oda raktak a szülők és azzal dicsekedtek.

22/F

2021. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!