Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mély női beszédhangot lehet...

Mély női beszédhangot lehet valahogy lágyítani?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és mind a beszédhangom mind az énekhangom mély. Ráadásul a környezetem szerint mikor beszélek enyhén orrhangom van. Létezik valami technika arra, hogy a hangom olyan lágy nőies legyen?

2021. ápr. 1. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika. Gégefedő-porcok-, nyelved-, fogaid- elhelyezkedése, orrod felépítése, száj- és arcizmok tónusa, sőt még az általános érzelmi és hangulati beállítottságod is mind-mind befolyásoljalák a hangod.


Az én hangom is mély, fiús nagyon. De ezt dobta a gép, el kell fogadni.

2021. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rajta valamennyit változtatni. Ha tényleg komolyan gondolod és hajlandó vagy pénzt, időt és energiát áldozni rá, akkor beszédtanárt kell keresned, aki sokat tud változtatni rajta. Az anatómiai adottságokkal ő sem tud mit kezdeni, de például a beszédtempó vagy a hanglejtés fejlesztésével meg lehet változtatni a beszédhang karakterét úgy, hogy továbbra is mély marad, de jól fog állni. Az orrhangot például el lehet tüntetni (hacsak nincs valami egészségügyi oka) és már az is sokat tud segíteni, mert kellemesebb lesz a hangod, akkor is, ha mély.
2021. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!